Į juodą mados renginį garsenybės atvyko pasipuošusios juodai

Gediminas Žilinskas, Deimantė Kazėnaitė, Agnė Grigaliūnienė, Agnė Jagelavičiūtė, Kristina Kaikarienė, Urtė Šilagalytė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą mada besidomintys pramogų ir verslo pasaulio atstovai rinkosi į juodai spalvai dedikuotą vakarėlį. Sostinės socialinėje erdvėje „Skaitykla” vyko naujos mados namų „Wicky“ kolekcijos pristatymas. Čia drabužių kūrėja Viktorija Rakauskienė pademonstravo savo debiutinę kolekciją „New Black“.

Renginio nepraleido būrys žinomų žmonių. Daugelis jų į kolekcijos pristatymą atvyko vilkėdami juodais drabužiais.

Čia buvo galima sutikti laidų vedėją Agnę Grigaliūnienę, renginių organizatorę Kristiną Kaikarienę, dainininkę Urtę Šilagalytę, fotografą Gediminą Žilinską su drauge Deimante Kazėnaite, plaukų stilistą Valerijų Gigevičių  ir daugelį kitų.

Kolekcijos pristatymo nepraleido ir choreografiją pristatymui kūręs Šarūnas Kirdeikis bei kolekcijos įvaizdinės fotosesijos veidu tapusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė.

Agnė Jagelavičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Daug kas galvoja, kad apsirengti juodai yra labai lengva. Tačiau juoda spalva – viena pretenzingiausių. Ant jos labai matosi dėmės, o juk skiriasi ir pačios juodos spalvos juodumas, reikia mokėti priderinti formas, raštus. Juoda spalva yra spalva su charakteriu“, – Žmonės.lt sakė A.Jagelavičiūtė.

Daugiau vakaro svečių – nuotraukų galerijoje:

Kolekcijos „New Black“ pristatyme – būrys svečių (38 nuotr.)
+32

V.Rakauskienė kolekcijoje pristatė 15 modelių. Tarp jų – suknelės, kostiumėliai, sijonai, palaidinės.

Šaltajam sezonui skirtoje kolekcijoje juoda spalva perteikta įvairiu medžiagiškumu: šilku, kailiu, tiuliu, vilna, tafta. Jos derinamos tarpusavyje, komponuojant ir raudonus, baltus akcentus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Juodos spalvos gerbėjams Viktorija Rakauskienė pristatė debiutinę kolekciją „New Black“

Kolekcijos „New Black“ modelius galite pamatyti čia:

Mados namų „Wicky“ debiutinės kolekcijos „New Black“ pristatymas (67 nuotr.)
+61
Skaitykite daugiau