Į JAV grįžusi Melania Trump gali didžiuotis – išlaikė diplomatijos ir stiliaus egzaminą

Melania Trump / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-29 14:46
Pirmoji JAV prezidento Donaldo Trumpo ir jo šeimos tarptautinė diplomatinė kelionė jau baigėsi. Per devynias dienas Donaldas Trumpas su žmona Melania Trump aplankė penkias šalis: Saudo Arabiją, Izraelį, Palestiną, Italiją ir Belgiją.

Pirmoji JAV pora neturės susitikimų užsienyje iki pat liepos, kuomet numatyta jų kelionė į Vokietiją. Pirmasis JAV prezidento turas tapo puikia proga geriau suprasti ne tik Donaldo Trumpo poziciją svarbiausiais klausimais, bet ir įvertinti Melanią Trump kaip pirmąją JAV ponią.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Užsienio žiniasklaidos antraštės rėkte rėkė: „Melania neprisidengė plaukų Saudo Arabijoje!“, „Melania užsidėjo veliumą Vatikane“, „Melania persirengė skrydžio metu!“

Negi tai išties svarbu? Tiesą pasakius, taip.

Tiek Donaldas Trumpas, tiek Melania Trump – JAV reprezentuojantys veidai. Būtent dėl šios priežasties Melania Trump sulaukė daug daugiau dėmesio nei prezidento duktė Ivanka Trump, kuri taip pat dalyvavo šiame ture. Kadangi kalbėjimas nėra stiprioji Melanios Trump pusė, ji savo poziciją užėmė elegantiškais aprangos deriniais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Stella McCartney“ juodas kombinezonas, „Michael Kors“ languotas paltas-suknelė, „Ralph Lauren“ marškinių tipo suknia, odinis „Maison Ullens“ kostiumėlis ir „Dolce & Gabbana“ nėriniai – keisdama įvaizdžius Melania Trump parodė esanti atvira, įvairiapusiška.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Jei anksčiau Melaniai Trump buvo galima prikišti aprangos protokolo nepaisymą, šįkart JAV pirmoji ponia jam skyrė daug dėmesio. Pavyzdžiui, Saudo Arabijoje Melania Trump vilkėjo baltą kelnių ir švarko „Dolce & Gabbana“ kostiumėlį. Nors drabužis modernus, jis nepaliko atvirų vietų.

Vatikane moteris vilkėjo juodą „Dolce & Gabbana“ kostiumėlį, galvą pridengė juodų nėrinių veliumu. Tuo tarpu viešėdama Sicilijos kurorte Melania Trump pražydo pasipuošusi gėlėtu „Dolce & Gabbana“ paltu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Beje, dėl šio palto Melania Trump sulaukė nemažai kritikos. Už jį pirmoji ponia turėjo pakloti 51 500 JAV dolerių (apie 46 tūkst. eurų). Ši suma prilygsta vidutinės amerikiečių šeimos metinėms pajamoms. Kita vertus, kai prezidentu išsirenki 3,5 mlrd. JAV dolerių turintį verslininką, turi tikėtis, jog jis gyvena prabangoje.

"Dolce & Gabbana" kurtus drabužius Melania Trump rinkosi ir G7 pirmųjų ponių susitikimui, vykusiame Italijoje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šis ponių susitikimas sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio. Tai buvo pirmas kartas, kai susitiko neseniai išrinktų JAV ir Prancūzijos prezidentų žmonos - Melania Trump (trečia iš kairės) ir Brigitte Marie-Claude Macron (pirma iš kairės).

Tarp pirmųjų ponių išdidžiai stovėjo ir architektas Gauthieras Destenay. Jis - Liuksemburgo ministro pirmininko Xaviero Bettelio sutuoktinis. 2015 metais vestuves atšokęs Xavieras Bettelis tapo pirmu vedusiu homoseksualiu valstybės vadovu Europoje.

Tačiau sugrįžkime prie Melanios Trump. Dėliodama įvaizdžius Donaldo Trumpo žmona elgėsi priešingai nei ankstesnės JAV pirmosios ponios. Nuo Jacqueline Kennedy atėjimo į Baltuosius rūmus visos pirmosios ponios stengdavosi viešumoje vilkėti tik amerikiečių dizainerių drabužius. Taip buvo reklamuojami vietiniai JAV talentai, remiama JAV mados rinka.

Tuo tarpu Melania Trump nusprendė ne reklamuoti amerikiečių dizainerius, o pademonstruoti diplomatiją ir siekį bendradarbiauti. Tai protingas sprendimas, atsižvelgiant į tai, kad diplomatijos stoka iš JAV prezidento pusės kelia didelį nerimą pasauliui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai