I.Jankauskaitė pataria vyrams, kaip per Kalėdas nustebinti moteris: „Neimprovizuokite“

Inga Jankauskaitė
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Didžiosios metų šventės – vos už poros dienų. Šia proga aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė papasakojo, kokios Kalėdos jai yra geriausios bei pasidalijo taikliais patarimais, kuo švenčių proga nustebinti savo antrąją pusę.

Šventinėje „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankė ir kiti žinomi žmonės, kurių istorijos praturtino kalėdinį laukimą. Tarp jų – Deivio ir Renatos Norvilų šeima bei gastronomijos istorijos žinovas Rimvydas Laužikas.

I.Jankauskaitė aiškino, kad renkant dovaną brangiam žmogui, svarbiausia yra įsiklausyti – juk dažniausiai apie didžiausius savo norus visai „nekaltai“ išsiplepame patys.

„O visiems vyrams, kurie galvoja, ką padovanoti savo moterims, aš labai rimtai sakau – niekas dar neatšaukė nei apatinio trikotažo, nei juvelyrikos, nei gerų kvepalų. Tad prašome neimprovizuoti su savo puodų rinkiniais, keptuvėmis ir kitomis praktiškomis nesąmonėmis“, – linkėjo I.Jankauskaitė, o juokais pridurė, kad vertėtų į tai pažiūrėti asmeniškai savo pačių sveikatai ir naudai.

Mindaugas Stasiulis ir Inga Jankauskaitė

I.Jankauskaitė garsėja ir kaip aktorė, ir kaip dainininkė, ir kaip poetė, o jau visai netrukus didžiulį savo koncertą ji surengs 1-ąją 2022 metų dieną. „Tai – pati geriausia diena rengti koncertą – ji nė kiek manęs negąsdina. Tai kaip tik yra labai gera diena, nes visiems tuo metu norisi mažiau šnekėti, bet daugiau klausyti“, – sakė ji.

Laidos vedėjų toks paaiškinimas neįtikino – šie negalėjo atsistebėti koncertui pasirinkta sausio 1-osios data. Juk ne paslaptis, kad žmonių „sveikata“ šią dieną būna ne pati geriausia… Tačiau I.Jankauskaitės tokie jų svarstymai ir abejonės nė kiek nesuglumino.

Inga Jankauskaitė

„Esu nemažai metų dirbusi teatre ir vaidinusi vaikiškuose spektakliuose, todėl apie tai žinau viską – ir apie miegančius tėvelius, ir tą nuovargį, kadangi tai buvo laikai, kai nereikėjo dėvėti kaukių ir visa tai matėsi. Bet kas nutinka vaikiškuose spektakliuose, lieka vaikiškuose spektakliuose“, – sakė ji, o už puikų atsakymą sulaukė žiūrovų plojimų.

„Gero vakaro šou. Kalėdų belaukiant“ – trečiadienį, 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau