Į Ispaniją su krepšinio rinktine išskrido Eglė Valančiūnienė, Aušrinė Sabonytė ir Eglė Andreikaitė

Aušrinė Sabonytė, Eglė Valančiūnienė, Eglė Andreikaitė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-19 12:49
Po pergalės prieš Europos čempionus ispanus Kaune Lietuvos krepšinio rinktinė pakėlė sparnus į Ispaniją. Antradienio popietę Karmėlavos oro uoste krepšininkus į kelionę lydėjo jų žmonos ir draugės.

Antradienį krepšininkai atsisveikino su Lietuva jau iki olimpiados Brazilijoje. Tiesa, iki žaidynių rinktinės dar laukia draugiški mačai Ispanijoje ir Argentinoje.

Lagaminus skrydžiui taip pat susiruošė ir į Ispaniją išskrido Jono Valančiūno žmona Eglė Valančiūnienė, Mindaugo Kuzmincko širdies draugė Eglė Andreikaitė, kartu su Domantu Saboniu išvyko ir sesuo Aušrinė Sabonytė.

Sėkmės linkėdamos į kelionę vyrus išlydėjo ir oro uoste su jais atsisveikino Jono Mačiulio žmona Agnė su judviejų dukromis, taip pat – Manto Kalniečio žmona Mingailė. Oro uoste žmona Ieva su sūnumi išlydėjo ir Paulių Jankūną.

Krepšininkai oro uoste sulaukė ir didžiulio gerbėjų palaikymo. Sportininkai dalijo sirgaliams autografus, noriai drauge pozavo asmenukėms.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Sportininkus palaikantys artimieji už krepšininkų pergalę kumščius laikė ir pirmadienio vakarą, kuomet „Žalgirio“ arenoje vyko draugiškos Lietuvos ir Ispanijos rinktinių rungtynės. Jono Kazlausko auklėtiniai po pratęsimo palaužė ispanus 87:83.

Arenoje žaidimą stebėjo ir būrys žinomų žmonių. Čia lankėsi ir prezidentas Valdas Adamkus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, krepšinio legenda Modestas Paulauskas, krepšininkas Tadas Klimavičius ir daugelis kitų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tarp krepšinio rinktinės sirgalių – Jono Valančiūno mama Danutė ir žmona Eglė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai