Į išankstinę premjerą rinkosi kviestiniai svečiai: prieš tai į teatrą patekti buvo draudžiama

Premjeros akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-05 20:21
„Domino“ spalio 5 d. į spektaklio „Įeiti draudžiama“ išankstinę premjerą pakvietė pirmuosius svečius, nuo spalio 6 d. spektaklis pradės kelionę pas žiūrovus visoje Lietuvoje. Nuotykių sezonas tęsiasi!

Spektaklį Įeiti draudžiama režisavo žinomas komedijų „meistras“, režisierius iš Lenkijos Marčinas Slavinskis. „Man didelis malonumas dirbti su tokia profesionalia bei talentinga aktorių komanda ir pristatyti šią komediją išrankiai Lietuvos auditorijai. Kartu su aktoriais dirbome neskaičiuodami valandų, tačiau jaučiu, kad spektaklis pavyks – ir vėl nustebinsime komedijų gerbėjus“, – anksčiau sakė režisierius.

Premjeros akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Premjeros akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Premjeros akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Premjeros akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Anot režisieriaus, šiame spektaklyje kalbama apie labai rimtus dalykus – melą ir tiesą. Spektaklio herojai aiškinasi, kodėl pasirenkame meluoti – meluojame ne tik norėdami apgauti – kartais meluojame, nenorėdami įžeisti ar užgauti kitus žmones, norėdami paslėpti karčią tiesą. Aš įsitikinęs, kad rimtus dalykus puikiai gali atskleisti komedijos žanras – net pačioje blogiausioje gyvenimo situacijoje komedija tampa priemone viską sudėlioti į vietas. Be abejo, aktoriams komedijos žanras yra ypatingai sudėtingas – apie rimtus ir skaudžius dalykus kalbėti su humoru, bet ne lėkštai, reikia didelio profesionalumo. Į šią premjerą kviečiu žiūrovus, kurie nori pasikrauti teigiamų emocijų, pasijuokti, bet taip pat ir tuos, kurie iš spektaklio nori išeiti su pamąstymais.“

Tarp premjeros svečių buvo galima išvysti Dianą Vapsvę, Eglę Tursienę su vyru, Algirdą Gatavecką, Iloną Balsytę, Marių Jovaišą su dukra, Žilviną Grigaitį, Rimvydą Širvinską, Marių Berenį, Rūtą Vainienę, Tadą Rimgailą, Daivą Tamošiūnaitę – Budrę, Daivą Žeimytę, Giedrių Laškevičių taip pat daugelį kitų meno ir pramogų pasaulio atstovų.

Šiame spektaklyje „Domino“ teatro scenoje debiutuoja aktorė Gintarė Latvėnaitė, ryškių ir itin skirtingų charakterių personažus komedijoje kuria profesionalių ir žiūrovų mylimų aktorių komanda: Vaidotas Martinaitis, Vitalija Mockevičiūtė, Neringa Varnelytė, Nerijus Gadliauskas, Dovydas Stončius, Gytis Ivanauskas, Algis Ramanauskas, Juozas Gaižauskas.

Pagal prancūzų autoriaus Floriano Zellerio pjesę pastatytas spektaklis yra sulaukęs didžiulio pasisekimo ne vienoje Europos teatro scenoje. Pjesė „Įeiti draudžiama“ pasakoja istoriją apie šeimos galvą Oskarą – jis didelis melomanas, todėl sendaikčių turguje pagaliau įsigijęs taip trokštamą plokštelę, meta visus darbus ir skuba namo jos klausytis. Patefonas jau įjungtas, bet… sūnus gotas, meilužė, pavargusi žmona, draugas, kaimynas lenkas, statybininkas nelegalas – visi vienu metu braunasi pro duris, dalinasi ne itin maloniomis naujienomis, kurios priverčia Oskarą nuolat rinktis – skaudi tiesa ar „šventas“ melas? Ar jam pavyks išgelbėti savo laiką su plokštele ir… ramų gyvenimą?

Vilniuje spalio 5 dieną pristatyta komedija jau kitą savaitę pradeda gastroles Lietuvos scenas. „Domino“ teatro „Nuotykių“ sezonas tęsiasi!

Naujausi straipsniai