Į indiškos juostos VIP premjerą atvyko Bolivudo filmams neabejingos šou pasaulio žvaigždės

Oksana Pikul-Jasaitienė, Alanas Chošnau su žmona Vaida, Gintarė Gurevičiūtė, Eva Ghaoui / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-10-06 18:32
Ketvirtadienio vakarą kino mylėtojai rinkosi į naujo indiško filmo „Mylėti negalima mirti“ premjerą. Sostinės kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vyko VIP renginys, į kurį suskubo gausus būrys šalies garsenybių.

Dar prieš eidami įsiamžinti ant raudono kilimo svečiai buvo pakviesti pasipuošti indiška atributika – ant kaktos kiekvienas jų užsiklijavo po simbolinį papuošimą. Čia buvo galima paskanauti ir indiškos virtuvės patiekalų – vegetariškų užkandžių, sveikuoliškų saldėsių.

Į renginį atvykusius svečius pasitiko Indijos konsulas Lietuvoje Rajinder Kumar Chaudhary. Čia buvo galima sutikit ne vieną Indijos kultūros gerbėją, tarp jų – ir ne vieną verslo, pramogų pasaulio atstovą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gediminas Juodeika nebeslepia šiltų jausmų širdies draugei Eretai: „Mūsų santykiai – įdomūs ir audringi“

Tarp premjeros svečių buvo galima sutikti gana retai žvaigždžių vakarėliuose sutinkamus Alaną Chošnau su žmona Valda. Jie save vadina tikrais kino mylėtojais, todėl kaskart rinkdamiesi filmą, visuomet atkreipia dėmesį į jo vertinimus, nežiūri bet ko.

„Kinas yra smagi pramoga, tai tiesiog mano hobis. Labai mėgstame filmus, o jie gali būti įvairūs. Geras filmas gali būti ir europietiškas, ir holivudinis, ir bolivudinis, viskas priklauso nuo paties filmo“, – pasakojo Alanas.

Jis iki šiol prisimena kadaise Vilniuje prie Aušros vartų veikusį specialų kino teatrą, kuriame buvo rodomi indiški filmai. „Eidavome ten, ten rodydavo daug šokių, muštynių – mums labai patikdavo. Indiškuose filmuose labai daug emocijų: nuolatinė kova tarp gėrio ir blogio, o lygiagrečiai – meilės istorija“, – sakė žinomas dainininkas.

Bolivudo filmai žavi ir Valdą. Maždaug prieš dešimtmetį lankydamasi pietų Indijoje ji aplankė ir filmavimo aikštelę. „Dalyvavau su įdomia programa, ten praleidome penkias savaites, matėme visko: ir jų kultūrą, ekonomiką, ir religinę pusę, matėme gyvenimą šeimose. Mane tuomet labai sužavėjo filmas „Guru“, o jo garso takelis – iki šiol man vienas mėgstamiausių“, – Žmonės.lt kalbėjo Valda.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Premjeroje buvo galima sutikti ir Oksaną Pikul-Jasaitienę. Ji kino teatre sako nesanti dažna viešnia, ypač dabar, kai augina mažametį sūnų – šioms pramogoms vis pritrūksta laiko.

„Šiuo metu galiu tik pasvajoti apie filmus. Palikus leliuką namuose man jie yra didelė prabanga, ištrūkti pavyksta retokai. Tačiau sakėme su drauge, kad reiks jau atidaryti filmų sezoną“, – Žmonės.lt sakė Oksana.

O ji sako mėgstanti visokius filmus, tiek paremtus tikrais gyvenimo faktais, tiek mielas romantines komedijas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

VIP premjeros nepraleido vizažistė, grožio salono savininkė Eva Ghaoui, į vakarėlį ji atvyko su pussesere. „Anksčiau man labai patikdavo indiški filmai. Ten daug šokių, mano sesuo domisi šokiais, tai ir man būdavo įdomu. O ir aktoriai visi labai gražūs, ypač aktorė Aishwarya Rai, labai mėgau filmus, kuriuose ji vaidina“, – Žmonės.lt pasakojo Eva.

Tačiau indiški filmai anaiptol nėra jos patys mėgstamiausi. Eva itin mėgsta serialą „Grey anatomija“, nes jai „įdomu viskas, kas susiję su medicina ir žmonių santykiais“. „Taip pat mėgstu „Hanibalą“. Kai trūksta adrenalino, renkuosi baisius filmus. Nors paskui būna sunku ir užmigti“, – sakė ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kino mylėtoja save vadina ir dainininkė Vaida Genytė. Ji mėgsta detektyvus, kriminalinius, siaubo filmus, trilerius, įvairius psichologinius filmus, jai nesvetimos ir dramos, komedijos.

„Indiškus filmus gal žiūriu rečiau. Jie buvo populiarūs mano vaikystėje. Tai buvo jautru, gražu, o ir kažkas naujo“, – Žmonės.lt sakė Vaida.

Prieš ketverius metų ji pati lankėsi Indijoje ir, kaip sako, ta šalis jos ramybėje nepalieka iki šiol. „Per filmus galima prisiliesti prie tos spalvingos kultūros, prisiminti tą dvasią, kurią jutau viešėdama ten“, – kalbėjo dainininkė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ir su nauja širdies drauge Ereta Tarutiene atvykusį Gediminą Juodeiką.

Į kino teatrą pora išsiruošia gan retai. Kaip juokėsi Gediminas – daugelis filmų tiesiog neverti jų dėmesio. „Paskutinį Bolivudo filmą mačiau gal 1987 metais, iki šiol atsimenu pavadinimą. Tai – „Zita ir Gita“. Žiauriai geras filmas, verkiau ir man labai patiko. Nors Bolivudo filmai – visiška nesąmonė, tačiau šįkart atėjau pažiūrėti. Bus patogi vieta išsimiegoti ir palaukti kol draugė pažiūrės filmą“, – nuotaikingai pasakojo jis.

Pasak Gedimino, yra labai nedaug premjerų, kuriose jis nebūtų užsnūdęs, todėl pagal tai galima matuoti, geras filmas, ar ne.

Tuo tarpu Ereta sako mėgstanti dramas, filmus, pastatytus pagal realius įvykius, paremtus faktais, o tuo pačiu – ir romantinius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Čia apsilankė ir kitas „Naktinių personų“ narys Aras Vėberis su širdies drauge Martyna Kerbedyte.

Aras sako mėgstantis daugybę skirtingų žanrų, skirtingų šalių, skirtingų kino mokyklų filmų, nors jo favoritų sąraše aukštą vietą užima psichologiniai trileriai, tačiau jis nemėgsta siaubo filmų, jų niekada nežiūri. „Aš jų tiesiog nesuprantu, man siaubo filmus žiūrėti neįdomu“, – kalbėjo jis.

Tuo tarpu indiški filmai Arui kelia daugybę sentimentų, jis iki šiol prisimena, kai vaikystėje stovėdavo ilgose eilėse tam, kad pavyktų įsigyti bilietą. „Man nuo paauglystės yra įstrigęs indų filmas „Disko šokėjas“. Nors pasirinkimas tuomet buvo skurdokas, šis filmas tuo metu tai buvo filmas vau“, – sakė Aras.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kinui esanti neabejinga sako ir Gintarė Gurevičiūtė. Pastaruoju metu ji mieliau renkasi komedijas.

„Kinas man tapo atsipalaidavimo priemone. Ir taip gyvenime daug streso, todėl nebenoriu sunkių filmų, verčiau žiūriu tokius lengvus, mergaitiškus, romantinius, bet ne lėkštus“, – pasakojo ji.

Jai nesvetimi ir Bolivudo filmai. Gintarė net tris kartus lankėsi Indijoje, kur sykį aplankė ir vietinį kino teatrą, šis jai paliko neišdildomą įspūdį.

„Tai yra atskira kultūra. Indiški filmai įprasta trunka apie tris valandas, juose susipina labai daug emocijų. Vieną akimirką jame daug džiaugsmo, kitą – jau daug liūdesio. Žmonės sėdintys salėje labai jautriai reaguoja į visa tai. Todėl mums buvo įdomiau stebėti ne patį filmą, o jį žiūrinčius žmones“, – sakė Gintarė.

Tiems, kurie pirmą kartą išsiruošia į Aziją, ji rekomenduoja pirmiausia aplankyti Indiją. Esą šioje šalyje atsispindi visas žemynas, o ir pati šalis palieka neišdildomą įspūdį, Indijos tiesiog neįmanoma pamiršti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai