Į grožio verslą nėrusi orų mergaitė K. Liukaitytė-Čelkienė: „Ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio“

Karolina Liukaitytė-Čelkienė/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-07 12:49
Jau kelis mėnesius LNK orų mergaitė Karolina Liukaitytė-Čelkienė darbą televizijoje derina su nuosavo grožio salono veikla. Čia ji lekia kaskart nuvežusi dukrą į mokyklą ir baigusi filmavimą televizijos studijoje.

Karolina ne vienerius metus domėjosi grožio puoselėjimu ir sveikatos gerinimu. Televizijoje ji jaučiasi lyg žuvis vandenyje, o štai atsidūrusi grožio verslo vadovės kėdėje  susiduria su rimtais iššūkiais: nuolatinis rūpinimasis klientais, darbuotojais, įvairių dokumentų tvarkymas – visa tai žinomam televizijos veidui yra nauja.

„Uoliai mokausi ir man išties neblogai sekasi. Televizijoje dirbu daugybę metų, net šiek tiek sąžinė graužė, kad užsisėdėjau komforto zonoje, todėl norėjosi naujų iššūkių, nes grožio salonų verslas nėra toks paprastas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Iki perimant šio grožio salono vadeles buvau šios vietos klientė ir visada džiaugiausi, kad patekdavau į patikimas profesionalų rankas: efektyvios veido procedūros ir atpalaiduojantys masažai, vargu, ar kam gali nepatikti, nes masažui skirta valandėlė garantuoja dvasinį ir emocinį poilsį, – įsitikinusi K.Liukaitytė-Čelkienė. – Prie veidrodžio namuose nepraleidžiu daug laiko, o savaitę be grožio salonų tikrai įsivaizduoju, nes būtiniausias procedūras galiu atlikti ir namuose.

Bet man rūpi, ką tepu ant veido, todėl savo oda leidžiu pasirūpinti meistrams, kurie naudoja profesionalią kosmetiką. Patikėkite, kasdien dirbant televizijos eteryje veido oda labai pavargsta nuo makiažo, o ieškodama sprendimo, kaip ją atgaivinti, taip ir atradau „Result SPA“ grožio saloną, kurį galiausiai įsigijau“. Salonas garsėja savo išskirtinėmis veido gydomosiomis, aparatinėmis procedūromis BDR: „Juokauju, kad čia, kaip plastinė chirurgija, tik „po peiliu“ gultis nereikia: oda tampa lygesnė, skaistesnė, raukšlelės mažiau matomos. Smagu matyti, kaip lankytojai ne tik pasirūpina savo išvaizda, bet ir išeina pasisėmę energijos bei gerų emocijų“.

Žurnalistikos studijas Vilniaus universitete baigusi Karolina ketina vėl kibti į mokslus ir savo žinias gilinti grožio srityje. Šią jos iniciatyvą palaiko ir sutuoktinis Andrius, visada patariantis žmonai verslo klausimais. Šešerių dukrą Lukreciją auginanti moteris atvira – sunkiai įsivaizdavo, kaip pavyks sėkmingai kurstyti šeimos židinį, pasirūpinti į pirmąją klasę pradėjusią eiti mergaite, dirbti televizijoje ir grožio salone, tačiau būtent čia ji atranda sielos ramybę: „Pirmais mėnesiais gyvenau įtemptu grafiku. Pajutau, kaip kenčia mityba, nelieka laisvų savaitgalių.  Teko atsisakyti vakarienių mieste ir draugų vakarėlių, bet tikiu, kad visa tai sugrįš, kai tik verslas įsivažiuos. O ir vakarai grožio salone neprailgsta: nuolat bendrauju su žmonėmis, patariu jiems grožio klausimais, o man tai – malonumas ir kasdienis tobulėjimas”.

 

 

 

Naujausi straipsniai