Į „Grammy“ pusryčius atvykusi Beyonce parodė, kodėl gerbėjai ją vadina karaliene

Beyonce ir Jay-Z / Beyonce.com
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau sekmadienio naktį JAV bus išdalinti prestižiniai muzikos apdovanojimai „Grammy“. Jų belaukiant buvo suorganizuota ne viena šventė savaitgalį: „Grammy“ pusryčiai, „Grammy“ iškilminga vakarienė... Šių renginių nepraleido auksinė muzikos porelė Jay-Z ir Beyonce.

Prieš pusmetį dvynukų susilaukusi pora nė iš tolo nepriminė pavargusių tėvų. O kodėl turėtų? Tris vaikus – pora taip pat turi penkiametę Blue Ivy – jiems prižiūrėti padeda aštuonios auklės.

Savo tinklalapyje Beyonce.com pasidalijusi nuotraukomis dainininkė įrodė – gerbėjai ne veltui ją tituluoja karaliene – Queen B. Per „Grammy“ pusryčius Beyonce vilkėjo specialiai jai pasiūtą „Ralph & Russo“ suknią, prie kurios, kaip ir dera tikrai superžvaigždei, priderino akinius nuo saulės. Tuo tarpu Jay-Z puošėsi „Ralph Lauren“ kostiumu ir „Tom Ford“ paltu.

Beyonce ir Jay-Z / Beyonce.com

Štai per iškilmingą „Grammy“ vakarienę Beyonce vilkėjo kitą įspūdingą rūbą. įsimintiną suknelę specialiai jai pasiuvo „AzziAndOsta“. Prie juodo drabužio Beyonce priderino odinę „Eric Javitz“ beretę, „Jimmy Choo“ batelius ir „Valentino“ delninę.

Beyonce ir Jay-Z / Beyonce.com

Įtakingoji porelė turi ką švęsti. Į devynias statulėles pretenduojantis Jay-Z yra šių metų lyderis „Grammy“ apdovanojimuose. Daugiausiai nominacijų turintis kūrėjas ir jo albumas „4:44“ pretenduoja į Metų albumo ir Geriausio repo albumo apdovanojimus. Be to, bendras Jay-Z ir Beyonce kūrinys „Family Feud“ yra nominuota Geriausios repo dainos kategorijoje. Šios auksinės statulėlės puikiai papildytų turimą poros kolekciją – Jay-Z jau yra pelnęs 21 „Grammy“ apdovanojimą, o Beyonce sąskaitoje yra 22 „Grammy“ statulėlės.

Jau pranešama, kad Beyonce ir Jay-Z „Grammy“ organizatoriai rezervavo vietas pirmojoje eilėje. Vis dėlto garsioji sutuoktinių pora dar nepatvirtino dalyvavimo apdovanojimuose.

Beyonce ir Jay-Z ruošiasi „Grammy“ apdovanojimams (5 nuotr.)
Beyonce.com
+2

Skaitykite daugiau