Į filmo premjerą dukrą atlydėjęs Sylvesteris Stallone neslėpė džiaugsmo

Sylvesteris Stallone su dukra Sistine Rose / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-15 12:01
Besididžiuojantis tėtis! Taip atrodė aktorius Sylvesteris Stallone (73) antradienio vakarą atlydėjęs dukrą į filmo premjerą. Neseniai 21-ąjį gimtadienį atšventusi Sistine Rose dalyvavo netrukus kino teatrus pasieksiančios kino juostos „47 Meters Down: Uncaged“ premjeroje.

Los Andžele vykusioje siaubo filmo premjeroje, kurioje Sylvesterio dukra atlieka vieną pagrindinių vaidmenų, dalyvavo visa didelė Stallone šeima. Kartu su juo dukros palaikyti atvyko ir žmona Jennifer Flavin (51) bei dar dvi judviejų dukros: Sophia (22) ir Scarlet (17). 

Sylvesteris Stallone žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.
Sylvesteris Stallone žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.

Sylvesteris Stallone visos premjeros metu neslėpė pasididžiavimo dukra. Jis noriai pozavo fotografams ir savo išmaniuoju telefonu suskubo įamžinti Sistine Rose prie sienelės. Tai ne pirmas kartas, kai raudonuoju kilimu kartu su savo žmona ir dukromis žengiantis aktorius mėgaujasi kiekviena akimirka. 

Sylvesteris Stallone žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.
Sylvesteris Stallone žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.

Daugelis pavydi tokios gražios šeimos, tačiau pati Jennifer Flavin tikina, kad jų santuokos tvarumo paslaptis paprasta: pastovumas, visiškas pasitikėjimas ir banalūs žodžiai „taip buvo lemta“. O dar – atkaklios pastangos susikurti savo karjerą nesiremiant vien partnerio sėkme.

Sylvesteris Stallone žmona / „Scanpix“ nuotr.
Sylvesteris Stallone žmona / „Scanpix“ nuotr.

„Nemanau, kad daug kas pažįsta tikrąjį Sly – greičiau įsivaizduoja jį kaip Rokį ar Rembo“, – yra sakiusi ji. Atrodo, pačiai Jennifer tai pavyko. 

Vidurinioji Sylvesterio dukra Sistine dar būdama nepilnametė sekė mamos, ilgus metus dirbusios modeliu, pėdomis. Ji priklausė garsiai modelių agentūrai „IMG models“, o ją fotografavo tokie legendiniai fotografai kaip Inez van Lamsweerde ir Vinoodh Matadin. Maža to, „Vogue“ ją apibūdino kaip įkvepiančią, akiai mielą jauną manekenę.

Sistine Rose Stallone / „Scanpix“ nuotr.
Sistine Rose Stallone / „Scanpix“ nuotr.

Dar būdama 17-metė ji prisipažino, kad tėvo šlovė padėjo jai pelnyti sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“. Vis dėlto Sistine norėtų, kad ties čia jos tėvo pagalba ir baigtųsi. Mergina trokšta visko pasiekti savo jėgomis.

„Turiu sekėjų tėčio dėka. Kartą per savaitę manęs kas nors pasiteirauja apie jo filmus. Jie nori žinoti, ar tėtis palaiko fizinę formą, ar jis rašo scenarijus“, – anksčiau yra sakiusi Sistine.

Visgi, aktore mergina niekuomet neplanavo tapti. Nors garsusis jos tėtis yra sakęs, kad būtent Sistine turi daugiausiai šansų tapti žvaigžde.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai