Į „Eurovizijos“ finalą patekęs Donatas Montvydas: „Viskas, ko norėčiau, tai kad tauta manimi didžiuotųsi“

Konferencijos akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sužinojęs, kad pateko į „Eurovizijos“ finalą, Lietuvos atstovas konkurse Donatas Montvydas neslėpė džiaugsmo. „Laukiau šios nakties“, – cituodamas savo eurovizinės dainos žodžius šypsojosi jis.

Iš viso šiame pusfinalyje dainavo 18 valstybių atstovai, į „Eurovizijos“ finalą pateko tik 10 iš jų. D.Montvydas atsidūrė geriausiųjų sąraše.

Iš antrojo pusfinalio į šeštadienio vakarą skambėsiantį „Eurovizijos“ finalą pateko dainininkai iš Latvijos, Gruzijos, Bulgarijos, Australijos, Ukrainos, Serbijos, Lenkijos, Izraelio, Lietuvos, Belgijos.

Vos sužinojęs, kad pateko į „Eurovizijos“ finalą, D.Montvydas neslėpė džiaugsmo. Kaip ir visi kiti konkurso dalyviai, Lietuvos atstovas iš visų jėgų tikėjo savo sėkme ir siekė geriausio rezultato.

„Viskas, ko norėčiau, tai tik kad mano tauta manimi didžiuotųsi. Palikau viską scenoje. Metų darbas, ir tai buvo verta. Ačiū“, – savo „Facebook“ paskyroje pirmiausia jis kreipėsi į gerbėjus.

Savo emocijomis D.Montvydas dalijosi „Eurovizijos“ finalistų spaudos konferencijoje, kurioje dalyvavo kartu su Lietuvos delegacijos vadovu Audriumi Giržadu.

„Tai mano antras kartas čia. Per ketverius metus, nuo 2012-ųjų, turėjau daug turų Lietuvoje, taigi įgijau daug patirties. Ji leido atsipalaiduoti. Negali judėti, jei stresuoji“, – kalbėjo jis.

Konferencijos akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eurovizijos laiko mašina. Įveskite savo gimimo datą ir keliaukite laiku!

Paklaustas, ką pirmiausia pagalvojo nulipęs nuo scenos, atlikėjas kalbėjo: „Laukiau šios nakties, štai ką galiu pasakyti. „Eurovizija“ trunka tik porą savaičių ir žvelgiant iš perspektyvos ji – tik mažas dalykas. Tačiau dabar ji – pati svarbiausia. Mes stengiamės būti geriausi, kokie tik galime, darome tai dėl gerbėjų.“

O paprašytas prisiminti savo pasirodymą „Eurovizijoje“ 2012-aisiais Azerbaidžane, Baku, įvardijo, kas sunkiausia buvo tada: „Suktukas, kurį tada atlikau. Tai irgi buvo sudėtingas triukas, dėl kurio labai jaudinausi. Azerbaidžanas buvo puiki šalis, džiaugiuosi, kad ten apsilankiau.“

Konferencijos metu D.Montvydas taip pat traukė burtus, lėmusius, kurioje finalo pusėje jis pasirodys. Ir paaiškėjo – antroje.

Vėliau, grįžęs į viešbutį, kuriame yra apsistojęs, D.Montvydas pasakojo, kad belaukiant, kada konkurso vedėjai paskelbs Lietuvos vardą, tikrai nemenkai baiminosi – juk iš dešimties laimingųjų jis kaip finalistas paskelbtas devintas.

Dabar D.Montvydas sakosi „Euroviziją“ pradedantis it nuo pradžių: nori nusiteikti taip pat, kaip prieš pasirodymą pusfinalyje, ir pasiekti geriausią įmanomą rezultatą.

Konferencijos akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau