Į „Eurovizijos“ finalą atvykęs Ignas Krupavičius tiki Donato sėkme, bet pasirodymą įsivaizdavo kitaip

Ignas Krupavičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-05-14 14:09
Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ komanda dar labiau pagausėjo: palaikyti dainininko gyvai į Stokholmą, Švediją, atvyko ir žurnalistas Ignas Krupavičius. Žmonės.lt žinomas vyras sakė tikįs D.Montvydo sėkme konkurse, tačiau neslėpė – jo pasirodymą pats įsivaizdavo šiek tiek kitaip.

Į Stokholmą I.Krupavičius atvyko „Eurovizijos“ finalo išvakarėse, penktadienį. Konkurso kulminaciją jis žiūrės gyvai, „Globe“ arenoje.

Bendraudamas su Žmonės.lt I.Krupavičius pasakojo turįs glaudų santykį su konkursu – juk pats kelissyk skelbė, kuriems dalyviams savo balsus atidavė Lietuva, be to, kai vesdavo „Labas rytas, Lietuva“ laidą, nuolat pristatydavo žiūrovams konkurso dalyvių dainas, vaizdo klipus.

Vis dėlto šis kartas „Eurovizijoje“ I.Krupavičiui pirmas. „Dabar praktiškai neturiu laisvo laiko, nes tarnauju Tėvynei. O kai laiko mažiau, imi jį vertinti, koncentruotai dėliotis. Susikoncentravau ir nutariau pasinaudoti galimybe atvykti. Kur geriau, jei ne Švedijoje?“ – svarstė I.Krupavičius.

Ar I.Krupavičiui įdomi „Eurovizija“? „Manau, tai vienas iš nedaugelio renginių, kuris visus rūpesčius ir problemas nustumia į šalį. Jo metu būname kartu, už kažką sergame. Aišku, daug yra ir skeptikų, bet ir jie konkursą žiūri, seka naujienas. Likti abejingam tokiam konkursui, kuris sutraukia tokius milijonus?.. Manau, tai žavus dalykas, kuris sujungia visas tautas“, – svarstė jis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

O kaip jam D.Montvydo šou scenoje? „Galbūt pasirodymą įsivaizdavau nevisai taip. Donatas labai deklaravo tai, kad daro ne šou, o intymų santykį su žiūrovu. Tada mano galvoje „stojosi“ Loreen pavyzdys, kur buvo tik ji, juodas fonas ir kameros. Ir Donato pasirodymą įsivaizdavau „į tą pusę“. Juk matome, kas dabar darosi scenoje. Po švedo pergalės čia karaliauja plazmos, visi tai rodo, leidžia pinigus. Manau, Donatas galėjo dar subtiliau pasirodyti, daugiau kontaktuoti su žiūrovu, rodyti mažiau šviesų. Būtų buvusi proga dar labiau išsiskirti. Bet šiaip jis – šaunuolis. Daina – geriausia, ką turėjome. Galbūt išskyrus „LT United“. Bet ten buvo kitas reikalas“, – sakė.

Paprašytas paspėlioti, kaip D.Montvydui seksis finale, I.Krupavičius konkrečios vietos neįvardijo: „Labai mėgstame pranašauti, kažko reikalauti. Jau vien tai, kad esame finale, jau yra labai daug. Pažįstu Donatą. Žinau, kad jam nepakanka vien dalyvauti. Tuo man jis ir patinka: puikiai žino, ko nori, eina to link ir atiduoda visą save. Šiandien jis tikrai geriausias Lietuvos atstovas. Pats buvo minėjęs, kad nebūtinai ta pirma vieta svarbu. Aš manau, kad geriausia būtų patekti į dešimtuką ar tiesiog užimti geresnę vietą nei 2012-aisiais.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai