Į „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį patekę „Be U“ pristato akustinę dainos „Love Yourself“ versiją

Grupė „Be U“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-26 12:06
Penki šilutiškiai: vokalistė Guoda Gailiūtė, gitaristas Saimonas Stasytis, būgnininkas Dovydas Stoškus, bosistas Dovydas Mažonas ir klavišininkas Martynas Stoškus – grupė „Be U“, šį šeštadienį dalyvaus Eurovizijos konkurso nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo“ pusfinalyje.

„Prieš kelerius metus susibūrę į grupę tikrai daug repetavom, koncertavom tiek viešuose, tiek privačiuose renginiuose ir pagaliau jaučiamės pakankamai stiprūs žengti toliau. Turim gerą dainą, sukurtą mums kompozitoriaus Ąžuolo Paulausko, stiprią žinutę ir pakankamai užsidegimo.

Mes visi esam toje pačioje situacijoje, visi esam namuose, daug esam praradę, patiriam įvairiausių išbandymų, bet visa ta patirtis mums gali dar daugiau duoti bei galim iš naujo atsiverti pasauliui. O pradėti reikėtų nuo meilės sau. Tik mylėdamas save, žmogus gali mylėti kitus. Ir tada niekas nebėra baisu, net mėnesius sėdėti namuos. Apie tai yra mūsų daina.“ – pasakoja vokalistė Guoda Gailiūtė.

Muzikantai džiaugiasi galimybe sudalyvauti konkurse, be abejo, prieš pusfinalį jaučia ir šiek tiek nerimo, pandemijos metu pasiruošti pasirodymui gana sudėtinga, tačiau, esant dideliam norui, viskas įmanoma.

„Repetuojam, praktiškai, kasdien, labai smagu, kad per tuos visus metus jau esam susibendravę, gerai sutariam, tad ir studijoje praleistas laikas nėra varginantis. Tiesą pasakius, per šitą visą pasiruošimą mes tik dar labiau sustiprėjom kaip grupė. Drąsiau diskutuojam, kuriam. Mes, vyrukai pažįstami nuo vaikystės, groti kartu pradėjom nuo šeštos klasės, Guoda prisijungė prie mūsų jau Vilniuje.

Tiek repeticijose, tiek koncertuose visada dalinamės tik gera nuotaika. Labai tikimės visų palaikymo šeštadienį. Būtų smagu užlipti į finalo scena su geriausiais šių metų atrankų dalyviais ir pasidalinti savo energija“, – pasakoja grupės lyderis Saimonas Stasytis.

Pabandom iš naujo 2021“ yra pirmasis grupės konkursas, bet, muzikantai tikisi, kad ne paskutinis. Grupės nariai kūrybingi, neilgai trukus pristatys daugiau autorinių dainų. Kaip ir visi Lietuvoje, jie laukia pandemijos pabaigos ir sugrįžtančių koncertų.

Šiandien grupė pristato savo eurovizinės dainos akustinę versiją. Iš grupės namų – į jūsų namus.

Naujausi straipsniai