Į „Eurovizijos“ atranką žengianti Gintarė Korsakaitė: „Daina „Fantasy Eyes“ gimė miško glūdumoje“

Gintarė Korsakaitė / Luko Misiūno nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-21 13:46
Ne viename muzikiniame šou sužibėjusi atlikėja Gintarė Korsakaitė pristato intriguojančią „Eurovizijai“ skirtą dainą „Fantasy Eyes“.

G.Korsakaitė pasakoja, kad daina gimė tarp medinių sienų miško glūdumoje, kuomet atlikėja, surinkusi profesionalų komandą, išvyko į kūrybinę stovyklą.

„Tokia muzikos kūrybos dirbtuvių idėja mane žavėjo jau seniai. Socialiniuose tinkluose matydavau kitus atlikėjus kuriant būtent tokiu būdu. Taigi, į savąją stovyklą pasikviečiau prodiuserį Faustą Venckų, dainų kūrėjus Eleną Jurgaitytę ir Audrių Petrauską, ir mes iškeliavome į medinę kaimo sodybą, kur keletą dienų nuo ryto iki vakaro kūrėme dainas“,– su šypsena prisimena atlikėja.

Paklausta, kodėl nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje nusprendė dalyvauti būtent šiemet, Gintarė teigia, kad atrankose norėjo dalyvauti keletą pastarųjų metų, tačiau vis ieškojo tinkamos dainos.

„Kai su komanda parašėme dainą „Fantasy Eyes“, abejonių nekilo. Joje yra kažkas tokio, kas mane pačią labai intriguoja. Jos žaismingumas yra tai, ką noriu atnešti ir parodyti šių metų „Eurovizijos“ atrankų scenoje.“

Gintarė Korsakaitė / Luko Misiūno nuotr.
Gintarė Korsakaitė / Luko Misiūno nuotr.

„Fantasy Eyes“ yra apie nenumaldomą troškimą būti su žmogumi, su kuriuo santykis yra kenksmingas. Dalis tavęs žino, kad čia nieko gero nebus, nes tokiame santykyje jau buvai, bet vis tiek tas žmogus traukia iki išprotėjimo, hipnotizuoja, norisi tiesiog užsimerkti ir nerti į savo paties susikurtą fantaziją. Galiausiai suvoki, kad esi pakankamai stiprus, jog atsispirtum impulsams, kad pasakytum „ne“, ir sukaupęs visas jėgas taip ir padarai, nors vis dar kirba dvejonė: „o gal?“,– dainos žinutę atskleidžia atlikėja.

Kartu su daina atlikėja šiandien pristato ir video klipą, kurį filmavo Molėtų etnokosmologijos muziejuje. „Šis klipas buvo dar viena smagi kelionė, kuri patvirtino, kaip tikiu savo šių metų pasirodymu ir džiaugiuosi savo sugrįžimu į Eurovizinę sceną“.

Gintarę Korsakaitę išvysite jau sausio 22-osios nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, kur galėsite išgirsti, palaikyti bei įvertinti jos dainą „Fantasy eyes“.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama