Į „Euroviziją“ svajoję vykti ukrainiečiai šeštadienį nustebino lietuvius

Grupės KAZKA koncertas Vilniuje/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-09 21:38
Kovo 9-ąją Lietuvoje apsilankė ukrainiečių grupė KAZKA. Vilniaus „Lofte“ jų išskirtinį skambesį įvertino susirinkę melomanai.

Ukrainoje itin populiari grupė pavadinimu KAZKA susikūrė 2017 metais. Tris talentingus žmones Oleksandrą Zaritską (Sashą), Mykytą Budashą (Nikitą) ir Dmytro Mazuriaką (Dimą) pažinti ir pamilti vienas kitą privertė savo darbą puikiai išmanantys prodiuseriai.

Na, ką gi, profesionalai buvo teisūs – KAZKA muzika užburia, jos gali klausytis tarsi besitęsiančio, intriguojančio pasakojimo, o patys ukrainiečiai net išbandė jėgas atrankoje į šių metų „Euroviziją“.

Po to, kai užsienio portaluose buvo pranešta, kad grupė Maruv, šių metų Ukrainos nacionalinės atrankos nugalėtoja, nedalyvaus „Eurovizijoje“, nesiliovė spėlionės, kas turės teisę atstovauti šalį konkurse. Šansą turėjo ir KAZKA, bet visgi, Ukraina nusprendė šiemet pasitraukti iš „Eurovizijos“ ir nieko nesiųsti į Tel Avivą.


Grupės KAZKA koncertas Vilniuje/Irmanto Gelūno nuotr.
Grupės KAZKA koncertas Vilniuje/Irmanto Gelūno nuotr.

Šeštadienį populiari Ukrainos grupė koncertavo sostinėje susirinkusiems gerbėjams. Skambėjo jų debiutinio albumo KARMA dainos, jau spėjusios išpopuliarėti Latvijos, Lietuvos bei Estijos šalyse.

„Kiekviena albumo daina – tai tarsi įtraukiančio serialo serija, kurio jūs negalite išjungti, kol nesibaigs visas sezonas. Kiekvienas kūrinys – eksperimentas, kuris ne vieną kartą nustebindavo ne tik mūsų dainų autorius ir kompozitorius, bet ir mus pačius. Mūsų dainose galima išgirsti Ukrainos, Azijos šalių etninę muziką. Mes savęs neribojame ir labai mėgstame eksperimentuoti“, – yra sakęs vienas iš grupės narių Dmytro Mazuriakas.

Naujausi straipsniai