Į „Euroviziją“ Stokholme atvykęs Andrius Užkalnis: „Sakantiems, kad Donatas nelaimės, reiktų uždrausti žiūrėti TV“

Andrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-05-13 17:49
Šeštadienį „Eurovizijos“ gerbėjai stebės konkurso finalą. TV žiūrovams Lietuvoje šou, kurio metu paaiškės nugalėtojas, tiesiogiai transliuos LRT televizija, tūkstančiai gerbėjų iš viso pasaulio jį žiūrės gyvai. Tarp jų ir lietuviai. Pavyzdžiui, specialiai į „Eurovizijos“ finalą atvykę Andrius Užkalnis ir jo mylimoji Fausta Marija Leščiauskaitė.

„Eurovizija“ – populiariausias pasaulyje televizinis muzikinis šou, turintis gerbėjų visuose planetos žemynuose. Aistringiausi iš jų konkursą stengiasi pamatyti gyvai: bilietai į šou finalą buvo iššluoti dar prieš kelis mėnesius.

Du iš jų pačiupo Fausta Marija Leščiauskaitė ir Andrius Užkalnis, bilietus įsigiję balandį. Pora į Švediją, Stokholmą, atskrido specialiai dėl „Eurovizijos“ finalo – norėjo gyvai palaikyti Lietuvai atstovaujantį ir vietą čia iškovojusį Donatą Montvydą.

Į Stokholmą jiedu atskrido „Eurovizijos“ finalo išvakarėse. Tiesa, susidūrė su nemalonumais: lėktuvas vėlavo pakilti.

Žmonės.lt Fausta Marija Leščiauskaitė ir A.Užkalnis sakė, kad bilietus į renginį pirko tikėdami, kad D.Montvydas pasirodys finale.

„Finalas yra viso šou viršūnė ir pabaiga, svarbiausias momentas. Eiti į pusfinalius ir repeticijas pareikalautų didesnio pasišventimo, negu dabar skiriame šiam konkursui. Visgi tai tik labai populiarus muzikinis šou, ne Kristaus antrasis atėjimas. Jei tai būtų antrasis Kristaus atėjimas, turbūt būtume susidomėję ne tik pusfinaliais ir repeticijomis, bet ir į atranką būtume prasmukę“, – Žmonės.lt sakė A.Užkalnis.

Jis tiki, kad D.Montvydas gali laimėti konkursą. „Manau, kad Donatas Montvydas užims pirmąją vietą, ir tada 2017 metais Lietuva gaus organizuoti „Euroviziją“. Šou vesime mudu su Algiu Ramanausku“, – šypsojosi A.Užkalnis.

Ir kerta D.Montvydo kritikams: „Manau, kad dar niekas neturėjo tokių gerų šansų ir Lietuva dar niekad nebuvo taip puikiai pasiruošusi. Vaidas Baumila ir Monika Linkytė buvo nuostabūs ir nusipelnė laimėti, dabar Donatas Montvydas kelia kartelę dar aukščiau. Visi, kas sako, kad Donatas nelaimės, negali laimėti, yra apgailėtini niurzgos, pesimistai, ir jiems reikėtų uždrausti žiūrėti TV, kol nepataisys savo nuotaikų. Kažkada ir Lietuvai sakė, kad niekada nebus laisva, paskui sakė, kad Rusija niekada neišves kariuomenės, paskui sakė, kad niekada jos nepriims nei į ES, nei į NATO. Donatas važiuoja į konkursą ne dalyvauti, o laimėti. Toks požiūris negarantuoja sėkmės, bet su jokiu kitu požiūriu sėkmė nėra įmanoma. Jei savim netiki, kas tavim patikės?“

Kodėl pora nusprendė šįmet „Euroviziją“ žiūrėti gyvai? „Gyvenimas trumpas, daug ką reikia išbandyti, norėčiau sakyti aš, bet tai būtų netiesa. Rimvydas Širvinskas-Makalius, tegu Dievas laimina jį ir jo artimuosius, atsiuntė juokingai pigių bilietų į Stokholmą pasiūlymą. Pirma pirkome bilietus savaitgaliui, paskui Fausta pradėjo tikrinti viešbučius, ir mato, kad kainos ten, kaip kalafiorų Lietuvoje: gal kokie pusantro tūkstančio už tris naktis ar panašiai. Tada supratome, kad tai „Eurovizijos“ savaitgalis. Na, jei jau būti Stokholme, tai reikia nueiti į „Euroviziją“. Juo labiau, kad Švedija yra, turbūt, labiausiai „Eurovizijoje“ istoriškai pasižymėjusi šalis, dvasiniai konkurso namai. Čia kaip krikštytis Vatikane – geriausia vieta pasaulyje „Euroviziją“ žiūrėti yra Švedija. Egidijus Dragūnas yra pasakęs, kad jei jau eiti per Vėlines į kapus, tegu tai būna Antakalnio kapinės arba Rasos. Jis teisus. Jei jau nusprendei pasidaryti oranžinį įdegį soliariume, tegul tai būna soliariumas Vilijampolėje. Taip ir su Švedija“, – šmaikščiai kalbėjo jis.

Paklaustas, ar būtų susidomėjęs konkursu, jei jame Lietuvai atstovautų ne D.Montvydas, A.Užkalnis svarstė: „Turbūt būtume, bet gal nepirktume Lietuvos vėliavėlių – tada tai būtų tik konkursas. Gal, jei būtų važiavusi kokia kita dalyvė, derėtų apsiverkti arba kreidutėmis parašyti ką nors graudaus ant grindinio priešais „Ericsson“ areną. Tačiau dabar entuziazmas yra toks, kaip žmogaus, kuris svetimoje šalyje pagaliau prisijungė prie wifi tinklo ir nepamiršo įkroviklio. Viskas bus tobula.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai