Į „Euroviziją“ neišvykęs V. Valiukevičius: „Mes praradome viską“

Vaidotas Valiukevičius / Dainiaus Ščiukos nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-28 14:18
Šį antradienio vakarą televizijos laidoje interviu su grupės „The Roop“ lyderiu Vaidotu Valiukevičiumi, kuris šiais metais turėjo pasirodyti didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Deja, dėl koronaviruso protrūkio Europoje buvo nutraukta ne tik „Eurovizija“, bet ir visi Vaidoto koncertai.

„Buvo suplanuota labai daug koncertų. Dar ir dabar kalendoriuje iššoka priminimai. Pavyzdžiui, šiandien turėjome būti Londone – išbraukiam. Ir tada ateina suvokimas, kad prarandi viską. Finansų aš net nenoriu skaičiuoti, jau vadyba suskaičiavo kiek mes praradome. Mes praradome viską, kadangi priklausome tai grupei žmonių, kurie prarado darbą. Ką čia skaičiuoti. Nulis”, – laidoje kalbės Vaidotas Valiukevičius.

Aplankius finansinei sėkmei, žmogaus galvoje pradeda suktis įvairiausi planai, svajonės, kurias norėtų įgyvendinti. Paklausus, ką Vaidotas planavo nuveikti kuomet koncertai pasipylė lyg iš gausybės rago, vyras bus atviras ir pasakos, kad nepametė sveiko požiūrio į materialius dalykus.

Vaidotas Valiukevičius/Organizatorių nuotr.
Vaidotas Valiukevičius/Organizatorių nuotr.

„Nesakyčiau, kad man reikia daug. Kadangi mūsų sena mašina galutinai sugedo, galvojau apie paprastą praktišką automobilį. Niekada negyvenau prabangos gyvenimo ir jo specialiai nesiekiau. Man prabanga lygu nesišvaistymas pinigais ir poreikių patenkinimas išliekant nepersisotinusiu. Man patinka skanus maistas, bet aš jį gaminu pats, skani kava, ramus vaizdas pro langą, žinojimas, kad jei nori kažkur nuvykti, gali sau tai leisti, nes turi sukaupęs „kapšelį" atsargos. Taigi, svajonių turėti didžiausias vilas ar auksinius kambarius neturiu”, – pasakos Vaidotas.

Atlikėjas prisipažins, kad jo gyvenimas primena amerikietiškus kalnelius, tačiau net ir esant tokiai situacijai garsus vyras nenuleidžia rankų ir dalijasi patarimais geresnei savijautai.

Vaidotas Valiukevičius su grupe „The Roop“ nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vaidotas Valiukevičius su grupe „The Roop“ nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Reikia eiti vaikščioti, bėgioti, svarbu, kad kūnas judėtų. Jei bijai išeiti į lauką net su kauke, judėk ir sportuok namuose. Nuotoliniu būdu įsitrauk į įvairias veiklas. Pavyzdžiui, paskelbus karantiną tęsiu anglų kalbos pamokas internetu ir tai mane labai išjudina. Jei užsidarei namuose, neprivalai vien stebėti žinias ir verkti dėl blogo gyvenimo“. 

Kodėl garsus vyras Lietuvą vadina pasaulinio lygio šalimi? Ir kokia kažkada psichoterapeutės pasakyta frazė šiandien jam padeda nenuleisti rankų? Jau šį antradienio vakarą, laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai