Į eterį sugrįžta legendinis projektas „Žvaigždžių duetai“ – žadama įspūdingų naujovių

Radžis Aleksandrovičius ir Rosita Čivilytė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-16 09:20
Vos prasidėjus Naujiems metams, į LNK eterį sugrįš jau legendiniu vadinamas muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“, skaičiuosiantis jau aštuntąjį gyvavimo sezoną.

Projektą kursiantis prodiuseris Laurynas Šeškus ir jo kompanija „TV Play“ jau dabar nekantrauja atsinaujinusius „Žvaigždžių duetus“ pristatyti publikai, tačiau dalyvių bei vedėjų pavardės bus laikomos paslaptyje.

„Žvaigždžių duetai“ – legendinis projektas, jo metu dalyviai ir žiūrovai patyrė daugybę unikalių ir nepamirštamų muzikinių akimirkų. Čia gimė unikalios kūrybinės poros, netgi šeimos. Kartu su laida savo vakarus yra leidę milijonai žmonių“, – komentavo L.Šeškus. – Atgaivinti legendą yra didelis iššūkis, tačiau jį priimame drąsiai“.

Šįmet projektas į eterį grįžta užaugęs ir gerokai atsinaujinęs. Jau žinoma, kad projekto įvaizdžių rūpinsis žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, be to, LNK „Žvaigždžių duetai“ kelsis į didžiausią erdvę savo istorijoje – „Compensa“ pramogų areną, kurioje laidų įrašai ir tiesioginiai eteriai bus atviri visiems muzikos gerbėjams.

„Atviros bus ne tik durys, bet ir visų širdys. Tai ir yra svarbiausia šiame projekte, juk jis – ne tik apie muziką, bet ir apie santykius, apie du žmones. Čia niekada nežinai, ar viskas pavyks, bet jau šiandien tikrai žinau, kad širdies ir pastangų bus įdėta labai daug. Tai – ypatingas projektas“, – pakiliai nusiteikęs kalbėjo L.Šeškus.

Laidos kūrėjai džiaugiasi, kad šįmet „Žvaigždžių duetuose“ dalyvaus ir tie žmonės, kurių anksčiau įkalbėti prisijungti prie projekto nėra pavykę. Daugiau naujienų apie užaugusį ir atsinaujinusį legendinį LNK projektą – jau netrukus.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama