Į eterį grįžta žiūrovų išsiilgti Orestas ir Džilda Vaigauskai

Orestas ir Džilda Vaigauskai / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-20 13:20
Estrados žvaigždės, legendiniai dainininkai ir neįtikėtino populiarumo sulaukusios gyvenimo būdo laidos „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai sugrįžta į TV3 eterį su nauju projektu.

Jau kovo 5 dieną, pirmadienį, Orestas ir Džilda Vaigauskai pristatys naują gyvenimo būdo žurnalą „Legendinės meilės“ Patys laidos vedėjai sako, kad į TV eterį grįš su trenksmu ir papasakos daug išskirtinių istorijų: „Kadangi didžioji dalis Legendinių Legendų jau pakalbintos, dabar imamės visiems mums tokios svarbios romantinės temos – meilės. O meilė būna visokia – platoniška ir kūniška, meilė tėvynei, broliška meilė, meilė savo darbui, meilė gyvenimui, vienpusė meilė, meilė su priekabiavimais...“, – laidos koncepciją aiškina Orestas.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Orestas ir Džilda Vaigauskai save vadina legendiniais įsimylėjėliais ir tikina, jog meilė – neišsemiama tema, todėl jau nuo kovo 5 dienos kiekvieną pirmadienį žiūrovų laukia susitikimai su ne tik nuolat meilės audras išgyvenančiais Vaigauskais, bet ir meilės liepsnos nušviestomis Lietuvos garsenybėmis. „Nes, kaip kažkada dainavo legendinis Andrius Mamontovas – niekada mums meilės nebus per daug“, – šypsosi Džilda.

Išskirtiniai susitikimai su žinomais žmonėmis ir ne tik jaudinančios, bet ir itin atvirai pasakojamos jų meilės istorijos laidoje „Legendinės meilės“ nustebins net visko mačiusius. Apie savo meilę pasakos asmenybės, kurios šia tema paprastai atsisako atvirauti.

Gyvenimo būdo žurnalas „Legendinės meilės“ nuo kovo 5 dienos pirmadieniais 20 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai