Į elegantišką sporto renginį Nataliją Martinavičienę atlydėjo vaikai

Natalija Martinavičienė su vaikais / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kelis kartus per metus teniso gerbėjai renkasi į tradicinį turnyrą „Lexus taurė“, o jame aiškinamasi, kuriuo technika bei fizinė forma tuo metu yra geriausia. Sporto šventės organizatoriai, kaskart dalyvius gausiai apipilantys dovanomis, pasirūpina, jog ji būtų įdomi ne tik teniso mėgėjams, bet ir anksčiau su juo nesusidūrusiems smalsuoliams.

Pavasariniame teniso turnyre susipažinti su Lietuvoje vis daugiau norinčiųjų aktyviai leisti laiką įtraukiančia sporto šaka buvo pakviestos žinomos Kauno šeimos.

„Vis atsiranda sričių, apie kurias dar žinai ne itin daug. Tenisas – viena iš tokių. Bet juk viskas, kas neišbandyta, būna įdomu? Ypač kai tau į klausimus gali atsakyti tos srities profesionalai“, – sakė žinomas aktorius Ramūnas Šimukauskas, į „VS FITNESS sporto ir sveikatingumo centre“ vykusį teniso turnyrą atėjęs su žmona Roberta bei dukrele Elze.

Renginio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.

Stalo tenisu anksčiau yra labai domėjusis švenčių planuotoja Inga Budrienė ir jos vyriausias sūnus Nojus.

„Tai – kita sporto šaka, turinti nedidelį panašumą į tai, ką išmėginome šįkart. Tenisu ypač susidomėjo jaunesnieji vaikai, iškart pradėję klausinėti, kada kortuose organizuojamos treniruotės ir ar jie jas galėtų lankyti“, – pasakojo pašnekovė.

Laiko apsilankyti varžybose rado ir verslininkė Natalija Martinavičienė, patikinusi visada siekianti vaikams parodyti kuo daugiau galimybių bei supažindinti su aktyviais užsiėmimais.

Kad tenisas – puikus sportas visai šeimai įsitikino ir televizijos projektų prodiuseris Gediminas Juodeika, ir renginių vedėjas Ramūnas Talutis.

Renginio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.

„Jau prasidėjo registracija į „Lexus taurės“ vasaros turnyrą. Jis vyks beveik penkis mėnesius – nuo gegužės 4 d. iki rugsėjo 24 d.“, – pasakojo varžybas organizuojančio teniso klubo „LT setas“, įkurto Kaune ir suvienijusio Lietuvos teniso mėgėjus, vadovas Raimondas Maročka.

2014 m. pavasarį teniso klubui „LT setas“ nariams kilo mintis suorganizuoti teniso turnyrą. Užsiregistravo 36 vyrų dvejetų žaidėjai. Turnyrui prasidėjus, įsitraukė daugiau žaidėjų iš kitų Lietuvos miestų. Dalyviams patiko turnyro formatas, visapusiška klubo veikla ir organizuojamų renginių įvairovė. Taip susiformavo dar kelios žaidėjų grupės: moterų dvejetai ir mišrieji (mix) dvejetai. Pavasario dvejetų turnyrą baigėsi turint 86 žaidėjus, vasaros turnyre dalyvavo daugiau nei 250, o žiemos – 300 dalyvių.

Garsūs kauniečiai su vaikais laisvalaikį leido aktyviai (58 nuotr.)
+52

Skaitykite daugiau