Į džiazo festivalį Klaipėdoje atvykusi Daina Bosas: „Vilniečiai tikrai turėtų pavydėti“

Daina ir Antanas Bosai su dukra Urte Magdalena / Monikos Svėrytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-04 22:29
„Puikus oras, jūra, gera muzika. Šiandien pagalvojau, kad vilniečiai tikrai turėtų pavydėti“, – Žmonės.lt sakė Klaipėdos pilies džiazo festivalyje su šeima apsilankiusi Daina Bosas.

Kruizinių laivų terminale su vyru Antanu Bosu ir dukra Urte Magdelena padžiazuoti nusprendusi Daina sako jau daugelį metų esanti ištikima festivalio lankytoja.

„Žaviuosi, kaip festivalio vadovė Inga Grubliauskienė sugeba suburti tokią šventę ir pritraukti net tuos, kurie šiaip nelabai klauso džiazo. Ji kasmet surenka nuostabius atlikėjus, tikras žvaigždes. Čia tiesiog nuostabu!“ – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Džiazuojančioje Klaipėdoje – autobusu pro minią atvykusios žvaigždės, ovacijos joms ir vestuvės scenoje

Monikos Svėrytės nuotr.
Monikos Svėrytės nuotr.

Pasak Dainos, jų namuose neretai skamba džiazas, tačiau tiek ji, tiek vyras mėgsta įvairius stilius. „Esu didelė džiazo mėgėja. O kaip gali nemėgti? Ypač tokiuose festivaliuose, kur ta bendra dvasia tiesiog užkrečia“, – kalbėjo ji.

Šiemet Bosai festivalį stebi iš VIP palapinės, tačiau kitais metais pasižadėjo sau ir paplaukioti Kuršių mariose. „Ten labai gera akustika. O kaip uostamiestyje be burių?“ – šyptelėjo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Džiazuojančioje Klaipėdoje – autobusu pro minią atvykusios žvaigždės, ovacijos joms ir vestuvės scenoje

TAIP PAT SKAITYKITE: Klaipėda atsidavė džiazo aistrai – šėlti kvietė užsienio žvaigždės ir Vilija Matačiūnaitė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai