Į centrinę sostinės gatvę rinkosi azijietiškos virtuvės mėgėjai

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-08 20:53
Išskirtinis interjeras, kokybiški ir gardūs Tolimųjų Rytų patiekalai, įtinkantys net gurmanams – visa tai asocijuojasi su sostinės Vilniaus gatvėje atidaromu nauju, moderniu ir erdviu Azijos virtuvių restoranu „Manami“.

Tai jau – ketvirtasis restoranas sostinėje ir net šeštasis Lietuvoje. Tiesa, naujai duris atversiantis „Manami“ Vilniaus gatvėje yra pritaikytas stilingai ir išskirtinumą vertinančiai publikai.

Šio restorano interjeras visiškai skirsis nuo kitų šio tinklo restoranų. VIP atidarymo dieną – vasario 8-ąją svečių laukė ne tik plataus asortimento degustacija, bet ir atlikėjos Monique koncertas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Manami“ – japoniškas moteriškas vardas, reiškiantis meilės grožį. Restorano simbolis – gervės snapo siluetas, tekančios saulės fone, irgi pasirinktas neatsitiktinai, nes gervė – vienas ryškiausių Rytų kultūrų simbolių.

Restorane kiekvienas pasijus tarsi kelionėje po Aziją. Sėdėdami prie stalo ir skanaudami tų kraštų tradicinius valgius lankytojai aplankys Japoniją, Kiniją, Korėją, Tailandą, Indiją, Vietnamą, Malaiziją. Virtuvės šefai tikina, kad restorane egzotiška kelionė po neragautą Aziją atneš daugiau patirčių ir įspūdžių nei bet kur kitur, nes tik čia patiekiami svarbiausi šio regiono valgiai. Restorano virtuvėje ruošiami ne tik kokybiški sushi, bet ir tokie patiekalai kaip donburi, ramen arba ant atviros wok ugnies kepami makaronai ar ryžiai. Vilniaus gatvėje 10-uoju numeriu paženklintame name esantis erdvus restoranas gali būti ir puikia preparty vieta, nes čia pat įsikūrę ir žinomiausi sostinės naktiniai barai ir klubai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai