I.Burlinskaitės vyras sumušė pasienietį: Indrė tikina, kad gynė ją nuo užpuoliko

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta / Mariaus Dovidausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Artėjantys Naujieji Indrės Burlinskaitės šeimai – ne itin šventiški. Sporto trenerės vyras Liudas Vaisieta įtariamas smurtu prieš pasienietį, dėl ko buvo sulaikytas policijos pareigūnų. I.Burlinskaitė tikina, kad nukentėjusysis Druskininkuose ją užpuolė prie namų, o vyras gynė.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas naktį į gruodžio 30 d. po vidurnakčio, apie 0:10 val. gavo pranešimą, kad Druskininkuose Neravų g. viešoje vietoje Druskininkų savivaldybės tarybos narys (L.Vaisieta – red. past.), būdamas blaivus smurtavo prieš kitą vyriškį.

Vėliau paaiškėjo, kad nukentėjusysis yra Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnas.

Asmuo galimai prarado sąmonę ir jam buvo išmušti du dantys.

Anot Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vedėjos Kristinos Janulevičienės, įtariamasis L.Vaisieta pasieniečiui sudavė keletą smūgių, dėl ko asmuo galimai prarado sąmonę ir jam buvo išmušti du dantys.

„Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo, o įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas ilgalaikio sulaikymo patalpoje“, – 15min komentavo K.Janulevičienė.

Policija patvirtino, kad nukentėjusiam pasieniečiui buvo nustatytas vidutinis girtumas.

I.Burlinskaitės versija 

Penktadienį Žmonės.lt redakciją pasiekė sporto trenerės Indrės Burlinskaitės išplatintas pranešimas, kuriame ji pateikė savo versiją dėl minėto incidento Neravų g., Druskininkuose. Jame žinoma moteris nurodė, kad buvo užpulta prie pat savo namų gruodžio 30-osios naktį.

„Tokios patirties nelinkėčiau niekam – trečiadienio naktį, grįždama iš fotosesijos Vilniuje, prie savo namų Druskininkuose buvau užpulta“, – savo pasakojimą tokiais žodžiais pradėjo žinoma sporto trenerė.

„Grįžau į namus. Pastačiau automobilį. Išlipus iš jo, einant link laiptinės durų buvau užpulta. Mane užpuolęs asmuo, kaip vėliau atpažinau, yra kaimynystėje gyvenantis Š.T. Jis buvo neadekvatus ir akivaizdžiai apsvaigęs“, – išplatintame pranešime rašė I.Burlinskaitė.

„Jei ne mano vyras, kuris operatyviai sureagavo ir atskubėjo manęs ginti, nežinia, kaip viskas būtų pasibaigę“, – pridūrė ji.

gretos-lebedevos-ir-aleksandro-kazakeviciaus-vestuves-59a0181d03422.jpg

Išplatintame pranešime Indrė Burlinskaitė užsiminė, kad galimai tai ne vienintelis Š.T. išpuolis prieš moterį. „Ne taip seniai jam buvo pateikti kaltinimai už moters sužalojimą naktiniame klube“, – rašė ji.

Žinoma sporto trenerė tikino, kad ant jos rankos yra užfiksuotos mėlynės.

„Dėl šio įvykio parašiau pareiškimą. Policija sprendžia dėl ikiteisminio įvykio pradėjimo. Valstybės tarnybose neturėtų likti tokių susitepusių ir pavojingų žmonių. Tikiuosi atitinkamos institucijos priims tinkamus sprendimus ir padarys išvadas“, – pranešime rašė Indrė Burlinskaitė.

Įvykis – ne tarnybos metu

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Prevencijos skyriaus viršininkas Giedrius Mišutis 15min informavo, kad pasienietis, pagal nustatytą vidaus tvarką, apie įvykusį incidentą nedelsdamas informavo Tarnybos vadovybę.

„Įvykis buvo ne tarnybos metu, su tarnyba niekaip nėra susijęs, todėl jokio papildomo tyrimo VSAT dėl to neatlieka“, – penktadienį teigė G.Mišutis.

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau