I.Burlinskaitė ir L.Vaisieta medų kopinėja egzotiškame Mauricijuje: „Tai – rojus Žemėje“

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį rugsėjį amžiną meilę vienas kitam prisiekę sveikos gyvensenos specialistai – Indrė ir Liudas Vaisietos – savo meilę švenčia iki šiol. Prabėgus dviem mėnesiams po vestuvių jiedu išvyko medaus mėnesio, kuriam pasirinko egzotiškąjį Mauricijų. I.Burlinskaitė, po vestuvių tapusi Vaisieta, atostogų įspūdžiais sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

Jau du mėnesius buvusi atlikėja, dabar – sporto trenerė Indrė Burlinskaitė ir sportininkas, verslininkas Liudas Vaisieta vienas kitą išdidžiai vadina vyru ir žmona. Rugsėjį iškėlę didžiulę vestuvių puotą, savo medaus mėnesį sutuoktiniai nusprendė kiek atidėti ir į kelionę išvyko tik lapkritį.

„Medaus mėnesį derinome atsižvelgdami į savo darbus. Nutarėme keliauti tada, kai tiek aš, tiek Liudas turės dvi laisvas savaites ir bus galima ramiai išvykti pasilepinti“, – portalui Žmonės.lt pasakoja I.Vaisieta.

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.

Ypatingoms atostogoms Indrė ir Liudas išsirinko neeilinę vietą – Indijos vandenyno perlą Mauricijų. Moteris sako, kad įspūdingo grožio salą rinkosi dėl kelių priežasčių.

„Norėjosi kažko neįprasto – egzotikos, naujų, nepažįstamų potyrių ir nematytų vaizdų. Be to, Mauricijus ne veltui yra vadinamas antruoju rojumi: labai žavi salos gamtos grožis ir klimatas. Čia visada karšta ir gera būti“, – įspūdžiais dalijasi Indrė.

Indrė Burlinskaitė Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris priduria, kad Mauricijuje juos sužavėjo ne tik pritrenkiantys gamtos vaizdai ir tobulas oras, bet ir patys salos gyventojai bei turistai.

„Žmonės čia – nuostabūs. Jie iš tiesų yra beprotiškai geri, paslaugūs ir šiomis savybėmis pasižymi ne tik viešbučio personalas, bet ir kiti žmonės, su kuriais teko susidurti“, – tikina sporto trenerė.

Indrė Burlinskaitė Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.

Vis tik daugiausiai dėmesio Indrė su Liudu skiria vienas kitam. Tai – pirmoji jų kelionė, kai jie gali džiaugtis sutuoktinių statusu. Šios atostogos nuo ankstesnių skiriasi ir dėl kitos priežasties.

„Anksčiau visada atostogaudavome su draugais, o dabar pirmą kartą išvykome tik dviese. Atostogų metu puikiai sutariame, romantiškai leidžiame laiką, tad pagalvojome, kad galime daugiau ir dažniau keliauti kartu – viskas iš tikrųjų yra nuostabu“, – apie medaus mėnesio atradimus pasakoja Indrė.

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.

Nepaliaujamai stiprėjančiu ryšiu ji pasidžiaugė ir socialiniuose tinkluose.

„Už 10 000 km nuo Lietuvos, bet kaip niekad arti vienas kito“, – rašė moteris.

Indrė ir Liudas atostogas leidžia taip, kaip ir priklauso medaus mėnesiui – atsipalaidavę ir įsimylėję. Toks nusiteikimas atsispindi ir jų veiklose.

„Mūsų dienų ritmas toks: pusryčiai, sportas, deginimasis, maudynės, pietūs ir vakarienė. Žinoma, kažkiek dalyvavome ekskursijose, bet šiaip tai yra tikras medaus mėnuo“, – juokiasi Indrė.

Indrė Burlinskaitė Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Burlinskaitė Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.

Vis tik kelionė į egzotiškąjį Mauricijų porai atnešė ir išbandymų. Vienas didžiausių – ilga ir varginanti kelionė.

„Pirmiausia 2,5 valandos skridome iš Lietuvos į Stambulą. Atskridę 12 valandų laukėme sekančio skrydžio ir tada dar 10 valandų keliavome iki Mauricijaus“, – prisimena Indrė.

Indrės ir Liudo atostogų įspūdžiai – fotogalerijoje:

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos medaus mėnuo Mauricijuje (36 nuotr.)
+30

Žmonės.lt primena, kad Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta susituokė rugsėjo 17-ąją, Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje.

Mylimieji šį miestą pasirinko ne atsitiktinai: jau kurį laiką pora gyvena Liudo gimtajame Druskininkų mieste, į kurį vis giliau leidžia šaknis – čia jie kuria šeimą.

Vestuvių fotogalerija:

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės (56 nuotr.)
+50
Skaitykite daugiau