I. Budrienė Kalėdas sutiks lėktuve – išskrenda į savo rengiamus mokymus Dubajuje

Inga Budrienė su šeima
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-22 13:51
Verslininkai Inga ir Darius Budriai šįmet pirmą kartą Kalėdas sutiks ne namuose – pora išskrenda į Dubajų, kur bus rengiami ketvirtieji „Luxury by Inga Budrienė“ švenčių dekoravimo mokymai.

„Pirmąją Kalėdų dieną praleisime lėktuve, o antrąją jau sutiksime Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Žinodami, kad išskrisime, šventinę eglutę šįkart papuošėme anksčiau – norėjome ilgiau pasidžiaugti“, – sakė I. Budrienė.

Ji mokymus „Four Seasons Hotel Jumeirah“ šįkart rengia su partnerėmis – kompaniją „Bianca Event Styling“ atstovaujančiomis Sandy Audi ir Sawsan Aoudi. Būtent jos bičiulei iš Lietuvos, su kuria susipažino garsios dekoratorės Karen Tran seminare, ir pasiūlė atvykti į Dubajų bei kartu surengti užsiėmimus norinčiosios tobulinti savo žinias švenčių puošimo srityje.

„LV Photography“ nuotr.
„LV Photography“ nuotr.

Įdomiausia, pasak I. Budrienės, yra tai, kad šįkart mokymams iškeltas realus uždavinys – gruodžio 29 d. „Four Seasons Hotel Jumeirah“ viešbutyje vyks vestuvės, kuriose dalyvaus apie 250 žmonių. Būtent joms ir padės ruoštis mokymų dalyvės, turėsiančios galimybę ne tik prisidėti prie kompozicijų kūrimo, bet ir stebėti, kokią darbo techniką yra įvaldę vietos floristai, kurių bus bent 20.

Jaunųjų tėvai sutiko, kad viešnios iš Lietuvos taptų vestuvių pokylio dalyvėmis – dėl to merginos į lagaminus turės įsidėti ir darbui skirtus drabužius, ir vakarines juodas sukneles.

„Kita kultūra, didelės tradicinės vestuvės, užsienio švenčių planuotojai – viską savo akimis pamatyti iš arti bus neįtikėtina patirtis“, – sakė I. Budrienė, dvejus mokymus jau surengusi Lietuvoje bei vienerius – Maljorkoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai