Į Baku išskridę Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė: „Mes – vienas kito talismanai!“

Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-05-14 07:00
Šių metų Lietuvos atstovas tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse Donatas Montvydas jau pakeliui į Azerbaidžano sostinę Baku. Visus reikalingus daiktus sutalpinę į du lagaminus jiedu su mylimąja šokėja Veronika Brasaite nekantriai laukia kol išvys didžiąją „Eurovizijos“ sceną savo akimis.

D.Montvydas, V.Brasaitė ir eurovizinė Lietuvos delegacija šio pirmadienio rytą Maskvoje jau lūkuriavo lėktuvo nuskraidinsiančio į Azerbaidžano sostinę Baku.

„Visi daiktų pakavimo rūpesčiai buvo ant mano pečių. Donatui buvo svarbu tik kad nepamirštume jo kostiumo. Kitais dalykais teko pasirūpinti man“, – šypsojosi kelionės išvakarėse kalbinta Veronika. Ji teigė pasitelkusi savo fantaziją, kraudama savo ir Donato drabužius bei kitus daiktus dviem su puse savaitėms.

„Sudėjau kojinių, patogių drabužių, maudymosi reikmenų. Nieko ypatingo. Vežamės du lagaminus, užteks. Kadangi šakočio neėmėme, sutilpome labai kompaktiškai. Mes juk ir patys nedideli, tad drabužiai taip pat neužima daug vietos“, – Žmonės.lt sakė V.Brasaitė.

Paklausti, ar su savimi pasiims kokį laimę nešantį daiktą, D.Montvydas ir jo mylimoji nė sekundės nesvarstydami atsakė: „Mes – vienas kito talismanai.“

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

Be apsimestinio noro patikti

Donatą visos kelionės metu lydėsianti Veronika pasakojo įspūdingų vakarinių suknelių į Baku nesivežanti. „Paplūdimio drabužius pasiėmėme, o pokyliui skirtų suknelių – ne. Aš jų neturiu, matyt, gyvenime tam dar nepribrendau ir princesių suknelėmis nesipuošiu. Tai netinka mano gyvenimo būdui, požiūriui ir stiliui. Nematau tokių daiktų prasmės. Ypatingų apdarų neprisirinkome – pats ypatingiausias yra Donato sceninis kostiumas“, – teigė ji.

„Eurovizijoje“ D.Montvydą rengiantis dizaineris Egidijus Sidaras pasirūpino ir kitais proginiais Donato drabužiais, kad jis galėtų solidžiai ir stilingai atstovauti mūsų šaliai.

„Mes nusiteikę ten pasirodyti tokie, kokie esame, o ne dirbtiniai. Jei mus ten nufotografuos, tikrai pažinsite. Pagrindinis mūsų tikslas – Donato pasirodymas, nesame suplanavę jokių išskirtinių šou ten vyksiančiuose vakarėliuose. Elgsimės natūraliai, tad jei kažkas atsitiks – atsitiks. Nesame susirašę plano, kad iššoksiu iš torto ar pasikelsiu marškinėlius“, – juokavo Veronika.

Atranka į „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį prasidės gegužės 22 dieną, o finalas įvyks 26 dieną. Mūsų šaliai atstovausiantis D.Montvydas į „Eurovizijos“ sceną žengs antrojo pusfinalio, kuris įvyks gegužės 24 dieną, metu ir pasirodys paskutinis.

Donatas Montvydas – „Love is blind“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai