Į avariją patekusi Russello Brando motina grumiasi dėl gyvybės

Russello Brando motina Barbara Brand pateko į avariją / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-30 18:01
Praėjusią savaitę į avariją pakliuvo komiko Russello Brando (42) motina Barbara Brand (71). Garbaus amžiaus moteris sėdėjo ant galinės „Audi A8“ sėdynės, kai į jį rėžėsi į priešpriešinę eismo juostą išlėkęs nuomotas „Vauxhall Astra“.

Avariją sukėlusio automobilio vairuotojas pabėgo iš įvykio vietos, tačiau policija teigia jau sulaikiusi įtariamąjį.

Per avariją B.Brand mašiną vairavęs šeimos draugas buvo nesunkiai sužalotas. Jis jau paleistas iš ligoninės. Tuo tarpu Barbara patyrė daug sunkių sužeidimų, jos gyvybei vis dar gresia pavojus. Moters organizmas šiuo metu nusilpęs – vos prieš mėnesį ji baigė chemoterapijos kursą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Mano mama pakliuvo į rimtą automobilio avariją ir patyrė politraumą – daugybinius, gyvybei pavojingus sužalojimus, – instagrame išplatintame video įraše kalbėjo R.Brandas. Vyras paskelbė, kad atšaukia devynis turo Rebirth pasirodymus. – Negaliu šią akimirką įsivaizduoti savęs scenoje. Jaučiuosi pernelyg liūdnas ir susirūpinęs. Apgailestauju, tačiau akivaizdu, kad šių aplinkybių aš negaliu sukontroliuoti.“

R.Brandas su liūdesiu kalbėjo apie sunkią motinos būklę, kurią tik pablogina ką tik baigtas chemoterapijos kursas. Su vėžiu moteris grūmėsi jau šešis kartus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai