Į „Auksinio balso“ filmavimą Šorena atskubėjo tiesiai iš tarptautinės muzikos talentų mugės Kardife

Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Televizijos projekto „Auksinis balsas“ dalyviai ne tik atranda save vis kituose, jiems netikėtuose, žanruose, bet ir, įkvėpti sėkmės, siekia pristatyti save tarptautinei auditorijai.


Viena iš projekto dalyvių Šorena Džaniašvili į „Auksinio balso“ rokenrolui skirtą vakarą atskubėjo tiesiai iš oro uosto – Lietuvos gruzinė grįžo iš Kardife, Jungtinėje Karalystėje vykusios vienos didžiausių pasaulyje muzikos industrijos mugių WOMEX, kurioje žinomi prodiuseriai ir muzikos agentai ieško naujų talentų.

Šorenos atliekamos senosios gruzinų melodijos, lydimos džiazo kompozicijų, padarė įspūdį ne vienam mugėje dalyvavusiam prodiuseriui. „Daug kas nustebo, kad tokia smulki mergina turi tokį stiprų balsą. Tai dėl to, kad dainavau savo mėgiamą muziką, kurioje mano balsas skamba laisvai, – pasakoja pretendentė į šio sezono „Auksinio balso“ titulą. – Sulaukiau daug įdomių pasiūlymų vykti į koncertinius turus 2014 metais.“

Kaip iš savo mėgiamos muzikos Šorenai pavyks „peršokti“ į naują „Auksinio balso“ užduotį? Šį šeštadienį projekte griaudės rokenrolas.

Rokenrolo vakarui Šorena pasirinko legendinę Elvis Presley‘io „Tutti frutti“. Beliko keturios laidos, ir sužinosime, kas taps Lietuvos „Auksiniu balsu“. Dėl šios garbės, atkritus dviem atlikėjams, be Šorenos, rungiasi Liudas Mikalauskas,  Jeronimas Milius, Evelina Sašenko, Jokūbas Bareikis ir Girmantė Vaitkutė.

Skaitykite daugiau