Į atlikėjos Inetos Puzaraitės-Žvagulienės namus jau įžengė Kalėdos

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-16 14:46
Atsilapoja namų durys, ir jose užstringa...eglutė. Netrukus pasirodo ir idėjos autorius – dainininkas Žilvinas Žvagulis.

Senelis savo sūnaus Ąžuolo Žvagulio šeimai nusprendė pateikti staigmeną ir atgabenti eglutę. Dar ankstoka Kalėdų puošmenoms?

„Labai smagu! Suaugusiems gal nelabai tai rūpi, tačiau, kai namuose yra vaikų, visa įgyja kitokią prasmę“, – portalui Žmonės.lt sakė dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

Didžiausias džiaugsmas – šeimos dvejų metų atžalai Barborai. Ineta pasakojo, kad dukra su didžiausiu entuziazmu lukšteno eglutės žaislus ir padėjo seneliui, mamai bei tėčiui jais puošti eglutę. Birželio 3 d. gimęs Bernardas kol kas tik susidomėjęs stebėjo procesą.

Maži vaikai ir eglutė namuose – šioks toks išbandymas, be to, eglutė džiūsta ir byra spygliai, galbūt Ineta turi paslaptį, kaip ją išlaikyti šviežią?

„Turime paslaptį... – juokėsi Ineta. – eglutė yra dirbtinė. Pernai puošėme tikrą, tad tikrai buvo rūpesčių“.

Inetai patinka eklektiška eglutės puošyba, sako perdaug nesistengianti išlaikyti vientisą stilių.

„Man patinka įvairūs žaislai, turiu jų pirktų ne tik Lietuvoje, bet ir Ispanijoje, brangūs ir artimųjų dovanoti. Kai Barbora buvo maža, išliejome rankyčių ir kojyčių atspaudus, iš jų sukurti žaisliukai eglutei, tad kasmet įdomu stebėti, kaip vaikas paaugo“.

Ineta ne tik papuošė eglę, ji jau pradėjo dairytis kalėdinių dovanų. Neseniai nupirko pirmąją – knygą – svarbiam žmogui. Ji su vyru Ąžuolu vienas šventes sutinka su savo šeima, kitų metų – su vyro.

„Mūsų šeimos nariai sutarę keistis dovanomis prieš tai ištraukus kurio nors vardą, bet vis tiek išeina taip, kad visi kiekvienam įteikia dovanų, nros mūsų labai daug. Manęs nevargina pasiruošimo šventei procesas, pradedu tai daryti gerokai iš anksto – gera ramiai pagalvoti apie kiekvieną artimą ir išrinkti jam ką nors ypatingo“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai