Į apdovanojimus „Žmonės 2019“ atvyko ir Lietuvoje retai matoma Eglė Valančiūnienė: „Kai tik randu laisvą minutę – grįžtu namo“

Eglė Valančiūnienė „ŽMONĖS 2019“ apdovanojimuose/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-18 20:13
Penktadienį Lietuvos operos ir baleto teatre vyko iškilmingas vakaras. Čia ceremonijos metu buvo apdovanoti labiausiai Lietuvai nusipelnę visuomenininkai: verslininkai, mokslininkai, sportininkai, kultūros ir meno atstovai bei ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Operos ir baleto teatre raudonuoju kilimu žengė ir fotografams mielai pozavo visa šalies grietinėlė.

Į apdovanojimus „Žmonės 2019“ atvyko ir Lietuvoje retai matoma krepšininko Jono Valančiūno žmona Eglė. Vakaro įvaizdį E. Valančiūnienė kūrėsi pati. „Dažniausiai kurdama įvaizdį užtrunku ilgiau, tačiau kadangi į Lietuvą grįžau tik kelioms dienoms, todėl teko suktis iš padėties“, – šypsojosi ji. 

Eglė į Lietuvą šįkart grįžo viena – namuose, Toronte ji paliko vyrą ir du sūnelius: Joną ir Taurą. Moteris prisipažino – tiek ji, tiek visa šeima atsiradus laisvai minutę stengiasi grįžti į gimtinę. „Lietuva – mano namai. Grįžusi čia jaučiuosi puikiai“, – šypsojosi Eglė. 

Nors užsienyje šeima gyvena jau daugelį metų – stengiasi puoselėti lietuviškas tradicijas. „Namuose, su vaikais, kalbame tik lietuviškai. Tiesa, berniukai šneka dvejomis kalbomis. Mažylis dar – ne visai, tačiau jis dar per mažas“, – pasakojo garsi moteris.

Prieš metus jaunesnėlio Tauro susilaukusi Eglė prisipažįsta, kad kol kas visas jos gyvenimas sukasi tik apie vaikus. 

„Pagrindinės mano vertybės yra šeima. Kitos išeities, kaip tik užleisti vietą vyro karjerai šiuo metu – neturiu. Vaikai dar maži ir kol kas visi turime taikytis prie vyro gyvenimo būdo ir darbo“, – pasakojo ji. 

Šeimos pagausėjimo Valančiūnų šeima, kol kas, neplanuoja, tačiau kaip bus ateityje – dar nenusprendė. 

„Šiuo metu mums nieko netrūksta, tačiau nežinia, kas gali įvykti ateity“, – prisipažino ji. 

Jonas ir Eglė su vaikais tradiciškai planuoja praleisti Lietuvoje. „Čia mūsų šeima, tėvai, draugai – visi mūsų laukia. Čia – mūsų pagrindiniai namai. Vasaras visuomet stengiamės leisti Lietuvoje. Mėgstame išvažiuoti prie jūros, turime sodybą“, – kalbėjo ji. 

Pasibaigus krepšinio sezonui Valančiūnų šeima turi tradiciją – kartu išvykti atostogų.

„Nesvarbu kur, į Lietuvą ar užsienį – stengiamės kažkur išvykti. Jeigu atostogaujame svetur, vistiek grįžtame į Lietuvą, pamatome visus, kurių pasiilgome. Mes nesame tipinė šeima – neturime savaitgalių, švenčių. Todėl po sezono stengiamės keliauti arba būname namie, svarbiausiai – kartu“.

Eglė prisipažįsta, keliauti su mažai vaikais – nėra lengva, tačiau dviejų berniukų mama mėgaujasi kiekviena akimirka praleista su vaikais. 

„Vaikai labai aktyvūs. Tačiau prisitaikome – juk neturime daugiau iš ko rinktis. Viskas yra laikina, viską prabėga labai greitai, o mes stengiamės mėgautis kiekviena akimirka“, – sakė E. Valančiūnienė.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai