Humoristo Juozo Zavaliausko uošvė atėmė iš jo butą

Juozas Zavaliauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-04 10:50
Žinomas humoristas Juozas Zavaliauskas (74) kuriam laikui buvo pasitraukęs iš televizijos ekranų. Jis drauge su kitais komikais gastroliuoja po Lietuvos miestus ir linksmina humoro gerbėjus. Tačiau linksmas J.Zavaliausko gyvenimas buvo ne visada. Laidoje „Ant bangos“ garsus vyras prisiminė savo pirmąją santuoką, kuri sukelia nemalonias emocijas dar ir dabar.

J.Zavaliauskas pirmą kartą vedė būdamas trisdešimt trejų. Tačiau neilgai trukus suprato, kad suklydo.

„Tos skyrybos buvo tikrai skaudžios. Manimi pasinaudojo, apgavo. Mano pirmoji žmona buvo dar studentė. Aš tais laikais daug važinėdavau gastroliuoti, gaudavau daug dėmesio ir padariau klaidą – vedžiau. Mane „supakavo“ uošvienė, ji buvo labai „kieta“. Aš gavau trijų kambarių butą, o ji atėmė jį iš manęs. Du kambarius jai, vieną man. Jos dėdė, dar kiti giminaičiai tais laikais užėmė aukštus postus. Tai mano santuoka ilgai netruko“, – prisipažino humoristas.

Visgi jaunystės klaidos J.Zavaliausko neatbaidė dar kartą sumainyti aukso žiedus. Jis vedė antrąkart ir tikina, kad su dabartine žmona jo gyvenimas visiškai pasikeitė.

„Jei su pirmąja žmona santuokoje pragyvenau vos septynis mėnesius, tai su antrąja gyvenu laimingai jau jau daugiau, nei 30 metų. Gyvename puikiai, nieko vienas iš kito neatiminėjam, gerai sutariam, suprantam ir mylim vienas kitą”, – pasakojo artistas.

Neįtikėtinos asmeninio J.Zavaliausko gyvenimo detalės su gero humoro prieskoniu – šiandien laidoje „Ant bangos“ 21.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai