Hugh Jackmanas per filmo premjerą pademonstravo, kad žmona jam – svarbiausia

Hugh Jackmanas su žmona Deborra-Lee Furness / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-22 17:09
Vienas laukiamiausių visai šeimai skirtų šio rudens filmų, fantastinė veiksmo ir nuotykių juosta „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. „Pan“) spalio 9 dieną pasieks Lietuvos kino teatrus. Prieš porą dienų Londone vykusios iškilmingos filmo premjeros metu Hugh Jackmano, kuris filme įkūnijo piktąjį piratą, gerbėjai galėjo pasidžiaugti laimingais aktoriaus ir jo žmonos Deborros-Lee Furness veidais.

Holivude, kur vyrauja jaunystės kultas, netrukus 47-ąjį gimtadienį švęsiantis Hugh Jackmanas yra vienas iš tų retų vyrų, kuris sugebėjo išsaugoti santuoką jau beveik du dešimtmečius.

Už galantiškumą, džentelmeniškumą ir atsidavimą beveik 13 metų vyresnei žmonai, Australijos aktorei ir prodiuserei Deborrai-Lee Furness dažnai giriamas aktorius ir per filmo premjerą pademonstravo, kad šilčiausių jo žvilgsnių nusipelno tik jo gyvenimo moteris.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Nors aktoriui dažnai tenka dirbti su jaunomis gražuolėmis, Londone jis daugiau laiko praleido su žmona nei pozuodamas su kolegėmis Rooney Mara ir Cara Delevigne, akivaidžiai pabrėždamas, kad jo dėmesio centre – tik Deborra-Lee Furness.  Pora yra susituokusi nuo 1996-ųjų, jie turi įsivaikinę du vaikus, sūnų Oscarą ir dukrą Avą.

Renginio metu aktorius atrodė stilingai vilkėdamas pilkos spalvos kostiumą ir kaštoninės spalvos kaklaraištį. 59-erių Deborra-Lee Furness pasirinko juodos palaidinės su balta apykakle, juodo švarkelio ir juodų kelnių su baltu akcentu derinį. Moteris atrodė santūriai palyginus su jaunosiomis Hugh Jackmano kolegėmis.

Rooney Mara pasipuošė kiek permatoma ilga nėrinių suknele, o Cara Delevigne atidengė ilgas kojas vilkėdama trumputę suknelę su kutais. Elegantiškas, tačiau atviras drabužis atskleidė net per daug aktorės ir manekenės grožybių – kuomet mergina lenkėsi prie gerbėjų, suknelė-išdavikė kilstelėjo aukščiau nei norėtųsi. Tiesa, modelio duonos ragavusi Cara Delevigne yra pasauliui parodžiusi dar ne tiek, tad ji visai neatrodė susikrimtusi dėl to, kad svečiai ir gerbėjai išvydo jos kelnaites.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Užburiančio filmo Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ veiksmas prasideda našlaičių prieglaudoje Antrojo pasaulinio karo metais. Berniukas rankose gniaužia išsaugotą jo motinos (akt. Amanda Seyfried) laišką. Piterio tikslas – surasti mamą, tačiau jo planus sujaukia netikėtas pirato Juodabarzdžio (akt. Hugh Jackmanas) ir jo įgulos įsiveržimas. Londone pagrobtus vaikus jie išgabena į Niekados šalį. Čia atvykę berniukai supranta, kad dulsvas jų pasaulis įgyja tūkstančius naujų spalvų. 

Spalvingas ir kerintis nuotykių filmo „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai