Hugh Jackmanas mutanto Ernio vaidmenį „Iksmenų“ sagoje pasirinko keršydamas broliui

Hugh Jackmanas filme „Iksmenai“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-24 11:58
Australų kilmės aktorius Hugh Jackmanas, „Iksmenų“ sagoje vaidinantis mutantą Ernį, prisipažino, jog šį vaidmenį pasirinko norėdamas atkeršyti broliui.

Vienas geidžiamiausių šiuolaikinių Holivudo aktorių vaikystėje labai domėjosi miuziklais ir svajojo tapti šokėju, tačiau šie jo ketinimai visai nepatiko vyresniajam jo broliui. H.Jackmanas su kartėliu prisimena laikus, kai brolis šaipydavosi iš jo svajonės šokti ir pravardžiuodavo jį „bobišku nevykėliu“.

„Vaikystėje buvau užgauliojamas vyresniojo brolio. Jis vadindavo mane nevyrišku, silpnu ir nevykusiu, nes mano aistra šokiams jam buvo visiškai nesuprantamas dalykas. Jis buvo įsitikinęs, kad miuziklai gali patikti tik mergaitėms, – pasakoja aktorius. – Galiausiai pasidaviau jo spaudimui ir vietoj šokių pasirinkau aktorystę, tačiau iki šiol dėl to jaučiu skriaudą, tad gavęs Iksmenų herojaus vaidmenį į jį sudėjau visą savo įsiūtį dėl vaikystės pašaipų.“

„Film Distribution“ nuotr.
„Film Distribution“ nuotr.

Nors H.Jackmanas tikina, kad šiandien pykčio broliui nebejaučia, o ir šis jau ne kartą atsiprašė, jog vaikystėje nepalaikė jaunėlio svajonių, bet, vis tik, aktorius prisipažįsta, kad gavęs pasiūlymą įkūnyti Iksmenų personažą, jis pirmiausia prisiminė brolį: „Vaidindamas stiprų ir galingą mutantą Ernį, įsivaizduoju, kad kaunuosi su broliu. Galima sakyti, jog šį vaidmenį ir pasirinkau todėl, kad atkeršyčiau jam ir įrodyčiau, jog nesu silpnas.“

Liepos 26 dieną didžiuosius kino ekranus pasirodysiančioje „Iksmenų“ dalyje „Ernis“ H.Jackmano įkūnijamas mutantas nukeliaus į Japoniją, kur jo lauks alinančios samurajų kovos meno treniruotės su vietiniu kariu. Tekančios saulės šalis jam taps tikru išbandymu – ramybės neduos aršios japonų nindzės ir paslaptingas žmogus iš praeities, tad, kad įveiktų nuožmius savo priešus jis privalės peržengti visas emocines ir fizines ribas. Intriguojanti detalė – Ernio dienas Japonijoje praskaidrins romantiški jausmai savo mokytojo dukrai. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai