Hugh Jackmanas jau turi savo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje

Hugh Jackmanas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-14 15:22
Australų aktorius Hugh Jackmanas ketvirtadienį gavo du Holivudo pripažinimo ženklus – buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“ ir atidengė savo žvaigždę Šlovės alėjoje.

„Vargdieniuose“ (Les Miserables) suvaidinęs H.Jackmanas sakė, kad negali patikėti savo karjeros sėkme.

„Tai bent kelionė ... Tai – siurrealistinė patirtis. Esu vaikis iš Barungos priemiesčio šiaurinėje Sidnėjaus pusėje ... Tai visiškai siurrealu“, – sakė jis, atidengdamas savo žvaigždę garsiajame šaligatvyje.

„Neskaitant Lassie, esu vienintelis, suvaidinęs tą patį herojų 15-oje filmų“, – pajuokavo jis, šalia stovint kolegei iš „Vargdienių“ Anne Hathaway, režisieriui Tomui Hooperiui, „DreamWorks“ bosui Jeffrey Katzenbergui ir laidos „Tonight Show“ vedėjui Jay Leno.

H.Jackmanas padėkojo savo gerbėjams, kurių maždaug 200 atėjo į žvaigždės atidengimo ceremoniją prie Madam Tussaud muziejaus netoli teatro „Grauman's Chinese“.

„Turiu nuostabiausius gerbėjus pasaulyje. Nevertinu to nerimtai ir nepriimu kaip savaime suprantamo dalyko, ir labai jums dėkoju už visa, ką darote ... Miuziklas „Berniukas iš Ozo“ (The Boy from Oz) buvo hitas dėl gerbėjų“, – sakė jis.

Žvaigždės atidengimo ceremonijoje taip pat dalyvavo aktoriaus žmona Deborra-Lee Furness ir įvaikiai – 12-metis Oscaras ir septynerių Ava.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai