Hugh Jackmanas ir Patrickas Stewartas įrašyti į Gineso rekordų knygą už ilgiausią karjerą „Marvel“ kino visatoje

Hugh Jackmanui įteiktas Gineso rekordas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-21 09:24
Nors jis ir pakabino ant vinies savo ašmenis visam laikui, aktorius Hugh Jackman visada išliks žinomas už sukurtą Logano personažą. Dar žinomą Ernio vardu, Loganą „Marvel“ kino visatos gerbėjai dievins amžinai, o dabar jo vardas buvo įrašytas ir Gineso rekordų knygoje.

Trečiadienio rytą, vasario 20 d., Gineso pasaulio rekordai paskelbė naują įrašą ir įteikė H. Jackman bei Patrick Stewart apdovanojimus už ilgiausią karjerą vaidinant superherojus. Kadangi abu aktoriai pasirodė pirmajame Iksmenų filme 2000 metais, o taip pat ir 2017 metų filme „Loganas“, H. Jackman ir P. Stewart dalinasi įrašu už ilgiausią karjerą „Marvel“ kino visatoje. Nuo pirmojo filmo iki paskutinio, kai aktoriai vaidino Loganą ir Profesorių X, praėjo lygiai 16 metų ir 228 dienos.

Hugh Jackmanui įteiktas Gineso rekordas / Organizatorių nuotr.
Hugh Jackmanui įteiktas Gineso rekordas / Organizatorių nuotr.

H. Jackman apdovanojimą atsiėmė JAV televizijos laidoje „This Morning“ (liet. „Šis rytas“), kur jam buvo įteikta plokštelė įamžinanti pasiektą rekordą. Po akimirkos jam buvo pateikta dar viena staigmena – parodytas P. Stewart specialiai paruoštas vaizdo įrašas.

„Sveikas, Hugh, mano brangusis.“ – prisistatė P. Stewart.

„Aš sužinojau, kad tu ir aš nuo šiol esame Gineso rekordų knygoje. Sveikinu, mano drauge. Tai yra dar vienas dalykas, kurį pasikabinsi ant savo sienos.“ – sakė aktorius Patrick Stewart.

Artimiausiu metu rekordas greičiausiai išliks nepaliestas, nebent, žinoma, aktorius Robert Downey Jr. nuspręstų po poros metų vėl suvaidinti Geležinį žmogų.

Hugh Jackmanui įteiktas Gineso rekordas / Organizatorių nuotr.
Hugh Jackmanui įteiktas Gineso rekordas / Organizatorių nuotr.

Kalbant apie esamo rekordo pagerinimą, H. Jackman yra ne kartą aiškiai pareiškęs, kad jis neketina imtis Logano vaidmens, nesvarbu, kaip įkyriai kolega aktorius Ryan Reynolds, kuris vaidina Deadpool personažą, bando pakeisti H. Jackman nuomonę.

„Kai pamačiau Deadpool, buvau tarsi, vau, tai atrodo kietai.“ – sakė H. Jackman paklaustas ar ketina dar kartą imtis Logano vaidmens.

„Bet tai šiek tiek panašu į geriausią vakarėlį, kuriame kada nors buvote, jau pusantros valandos vyksta šokiai, ir tada pasijaučiate, jog atėjo laikas. Jei pasiliksiu per ilgai, tada bus nebesmagu. Tai tarsi, atėjo ta valanda.“ – su analogija paaiškino aktorius.

Sekantis Iksmenų filmas „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“, kuriame aktorių H. Jackman bei Patrick Stewart jau neišvysime, pasirodys kinuose nuo birželio 7 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai