Hugh Grantas įsitikinęs – žmonės nesutverti monogamiškiems santykiams

Hugh Grantas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-28 13:05
Britų aktorius Hugh Grantas (55 m.) nė karto nebuvo vedęs ir yra įsitikinęs, kad žmonės nesutverti monogamiškiems santykiams. Toks jo požiūris iš dalies paaiškina jo santykius su dviem moterimis, kurios kone tuo pačiu metu vieną po kito pagimdė keturis aktoriaus vaikus.

Žmonės.lt primena, kad Hugh Grantas tėvu tapo gana vėlai, tik sulaukęs 51-erių – 2011-ųjų rugsėjį tuometinė jo draugė Tinglan Hong pagimdė dukrą Tabithą. Lygiai po metų dar vieną vaiką – sūnų Johną – pagimdė kita aktoriaus draugė švedų prodiuserė Anna Eberstein, o dar po trijų mėnesių gimė antras Hugh ir Tinglan vaikas sūnus Felixas – abi jo draugės kūdikių laukėsi tuo pačiu metu.​ Na ir pernai gruodį pasaulį išvydo ketvirtas Hugh vaikas – jo ir Annos dukra.

Daug kam toks santykių modelis atrodo išties keistas – aktorius lyg niekur nieko bendrauja su abiem savo vaikų motinomis ir jos, panašu, tam neprieštarauja.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Duodamas naują radijo interviu Hugh Grantas samprotavo apie santykius tarp vyrų ir moterų ir teigė netikintis santuoka, mat mano, kad žmonėms tiesiog neskirta būti monomgamiškiems.

„Ar aš manau, kad žmonėms skirta turėti 40 metų trunkančius monogamiškus, ištikimus santykius? Ne, ne, ne. Kas pasakė, kad taip turėtų būti? Tik Biblija ar kažkas panašaus. – samprotavo aktorius. – Niekas niekada nėra pasakęs, kad tai gera mintis. Aš manau, kad santuoka yra kažkas neromantiško. Tu užsidarai save.“​

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai