„Huawei P40 Pro“ – išmanusis, pribloškiantis išskirtine kamera

„Huawei P40 Pro“
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-04-29 11:31
Išmanusis telefonas šiandien – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, kartu tapusi ir tam tikra stiliaus detale ar netgi aksesuaru. Štai kodėl renkantis sau išmanųjį dėmesys krypsta ne tik į jo techninius parametrus bei kameros galimybes, bet ir dizainą. Neseniai rinkoje pasirodęs „Huawei P40 Pro“ – puikus funkcionalumo, kokybiškai fotografuojančio įrenginio ir kruopščiai išbaigtos rafinuotos išvaizdos pavyzdys. Pats metas pažiūrėti iš arčiau, ar jis tikrai vertas dėmesio.

Pats metas susišukuoti!

Kaip ir kituose „Huawei“ įrenginiuose, pagrindinis akcentas yra kameros. „Huawei P40 Pro“ flagmanas pristatytas su „Ultra Vision Leica“ kamerų sistema. Ją sudaro 50 MP „Ultra Vision“ lęšis, 40 MP itin plataus kampo objektyvas, 12 MP „SuperSensing“ teleobjektyvas bei ketvirtoji kamera – „Time of Flight“ (ToF) sensorius, skirtas fotografuoti sulieto fono („bokeh“) scenarijus. 

Nuotrauka su „bokeh“ efektu
Nuotrauka su „bokeh“ efektu

Čia rasime ir periskopinį objektyvą, leidžiantį fotografuojamą vaizdą priartinti iki 5 kartų optiniu bei 50 kartų skaitmeniniu būdu. Panašią technologiją buvo galima sutikti jau prieš metus pasirodžiusiame „P30 Pro“ modelyje, tačiau šiemet gamintojai gerokai patobulino šią savybę ir suteikė išmaniajam dar daugiau privalumų. Šis modelis užtikrina maksimalų ryškumą bei detalumą priartintoms nuotraukoms bei leidžia išvengti objektų susiliejimų.

Kalbant apie įrenginio fotografavimo galimybes, neabejotinai daugiausia pagyrų turėtų sulaukti naktinė fotografija – jau eilę metų „Huawei“ čia yra nepralenkiama. Dėl milžiniško inovatyvaus jutiklio, neturinčio analogų rinkoje, šiuo įrenginiu net akliniausioje tamsoje daromos nuotraukos – itin kokybiškos. 

Su „Huawei P40 Pro“ daryta naktinė nuotrauka
Su „Huawei P40 Pro“ daryta naktinė nuotrauka

Taigi turint „P40 Pro“ bet koks vakarinis ar naktinis pasivaikščiojimas nuo šiol taps malonia galimybe pasidaryti fotosesiją bei įamžinti kerinčių miesto vaizdų. 

Dienos metu įamžintos nuotraukos taip pat džiugina akį. „P40 Pro“ įdiegto didžiulio jutiklio ir dirbtinio intelekto tandemas užtikrina, kad užfiksuotos akimirkos būtų maksimaliai geros kokybės. Nesvarbu, ar jūs esate patyręs fotografas, ar ne – vos vienu mygtuko paspaudimu optimaliausi parametrai bus nustatyti už jus. 

Kad „Huawei P40 Pro“ yra vienas geriausiai fotografuojančių įrenginių rinkoje įrodo ir tarptautinių ekspertų įvertinimai. Visiems žinomos išmaniųjų telefonų testuotojų kompanijos „TIPA“ specialistai šiam modeliui skyrė aukščiausią įvertinimą – iš viso „Huawei“ flagmanas surinko 128 balus. „P40 Pro“ nominuotas geriausiu ir „DxOMark“ kamerų specialistų, kurie negailėjo pagyrų įrenginio galinėms kameroms už stabiliai greitą fokusavimą bei puikų detalumą vidutinio ir didelio nuotolio kadruose bei portretus. Priekinė „akis“ taip pat sulaukė liaupsių dėl puikaus detalumo ir tikslaus baltos spalvos balanso. 32 MP asmenukių kamera užfiksuoti autoportretai bus išties detalūs iki menkiausio plaukelio. Štai kodėl norėdami geriausio rezultato visuomet turėsite susišukuoti!

Portretas su „Huawei P40 Pro“
Portretas su „Huawei P40 Pro“

Grakščios linijos ir „krioklys“

Akivaizdu, kad dizaineriai naujajam „Huawei P40 Pro“ skyrė neeilinį dėmesį. Telefono korpusas iš abiejų pusių dengtas stiklu, todėl yra itin malonus liesti. Dar svarbiau, kad įrenginys patogiai juntamas delne, todėl yra mažiau galimybių jam išsprūsti iš rankų.

Viską vainikuoja dailiai išbaigtos korpuso linijos ir sidabrine, juoda ar ledo balta spalva nuspalvinta galinė telefono dalis, kuri tam tikru rakursu įgyja ir mėlynumo atspalvių. Laikant tokį telefoną rankoje, kitų žmonių dėmesys neabejotinai bus atkreiptas. 

Galima drąsiai teigti, kad telefono ekranas taip pat gali būti priskirtas prie telefono dizaino elementų. Čia rasime net 6,58 colio įstrižainės OLED ekraną. Labiausiai į akis krenta ne tik raiškiai atkuriamos spalvos jame, bet ir pati forma – ekranas yra su lengvai užlenktas kraštais. Šią technologiją gamintojas pavadino „Waterfall“ (liet. krioklys).

„Huawei P40 Pro“ su „Ultra Vision Leica“ kamerų sistema.
„Huawei P40 Pro“ su „Ultra Vision Leica“ kamerų sistema.

Gyvenimas su „AppGallery“ 

Tikriausiai niekam jau ne paslaptis, kad naujieji „Huawei“ flagmanai naudoja programėlių parduotuvę „AppGallery“. Šia parduotuve vartotojui buvo suteikta daugybė alternatyvų atsisiųsti norimas programėles kitais būdais, nenaudojant „Google“. 

„Huawei“ programėlių parduotuvėje galima rasti itin platų asortimentą. Čia rasime tiek žinomas pasaulines programėles („TikTok“, „Snapchat“, „Booking.com“ ir pan.), tiek ir lietuvišką turinį: „Delfi.lt“, „Pigu.lt“, „Ignitis“, „Viena sąskaita“, „m.parking“, „m.ticket“ ir kt.

Įprastoms „Google“ paslaugoms siūloma alternatyvų, skirtų žemėlapiams, el. paštui, muzikos klausymui ir kt. Jas galima atsisiųsti tiek iš „AppGallery“, tiek iš trečiųjų šalių programėlių parduotuvių. Be to, nemaža dalis puikiai žinomų programėlių prieinama oficialiose jų kūrėjų svetainėse.

Kita vertus, praktiškai visas naudingas programėles galima lengvai persikelti iš savo senojo telefono – tam padės „Huawei“ sukurta „Phone Clone“ aplikacija. Ji leis persikelti ne tik programėles, bet ir kontaktus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitą reikalingą informaciją. Tiesa, šiuo atveju svarbu pabrėžti, jog į „P40 Pro“ perkeltos aplikacijos veiks tik tuo atveju, jei anksčiau naudojotės „Android“ operacine sistema aprūpintą išmanųjį, kadangi naujasis „Huawei“ flagmanas taip pat veikia šios platformos pagrindu.

„Huawei P40 Pro“ su „Ultra Vision Leica“ kamerų sistema.
„Huawei P40 Pro“ su „Ultra Vision Leica“ kamerų sistema.

Reziumė

„Huawei P40 Pro“ neabejotinai yra vienas geriausių telefonų, šiuo metu esančių rinkoje. „Google“ paslaugų nebuvimas įprastam vartotojui nekelia iššūkių, kadangi gamintojas pasirūpino, jog visos reikiamos programėlės vis tiek atsirastų šiame telefone. 

Norintiems sklandaus darbo, galingas „Kirin 990 5G“ procesorius ir 8 GB operatyvioji darbinė atmintis užtikrina įrenginio veikimą. Tuo metu galinga 4200 mAh baterija suteikia galimybę telefonu naudotis pakankamai ilgą laiką be įkrovimo.

O svarbiausia – įsigiję šį telefoną būsite tikri, kad turite geriausiai fotografuojantį įrenginį rinkoje. Visa tai „P40 Pro“ paverčia prietaisu, kuris su kaupu patenkins visus jūsų lūkesčius.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai