Holivudo žvaigždžių skyrybų advokatas pataria, kaip išsaugoti santuoką

Jis ir Ji / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-14 18:02
Į įtakingiausių JAV teisininkų šimtuką įtrauktas skyrybų advokatas Raoulis Felderis (74 m.), kurio klientais dažniausiai tampa garsios Holivudo poros, o už vieną darbo valandą jis gauna net 700 JAV dolerių (1 800 Lt), žurnalo „Glamour“ skaitytojoms pataria, kaip išsaugoti santuoką.

Pirmas Raoulio Felderio patarimas – turėkite savo asmeninės veiklos ar pomėgių. Per savo karjerą susidūręs su tūkstančiais nelaimingose santuokose gyvenančių žmonių, advokatas yra įsitikinęs, kad sutuoktiniai privalo turėti ir kokios nors veiklos, kuria užsiiminėja vieni patys arba su kitais bendraminčiais. Juk nebūtina visą gyvenimą viską daryti kartu, juo labiau, jeigu vienam iš poros tai atrodo neįdomu. „Kai esi vienišas, juk visą laiką po truputį tobulėji, mokaisi kažko naujo. Kodėl tai turi sustoti, kai susituoki?“ – įsitikinęs advokatas.

Kai esi vienišas, juk visą laiką po truputį tobulėji, mokaisi kažko naujo. Kodėl tai turi sustoti, kai susituoki?

Kitas teisininko patarimas – bent kas dvi savaites į rankas paimkite kokią nors knygą. Kokia prasmė? Advokatas įsitikinęs, kad skaitymas lavina žmogaus fantaziją, iškalbą, iš knygų gali išmokti naujų posakių, sakinių konstrukcijų, naujų žodžių. Raoulis Felderis įsitikinęs, kad būtina visą gyvenimą lavinti savo iškalbą, nes ilgainiui pradeda atsibosti tos pačios sutuoktinio vartojamos frazės, žodžiai ar, juo labiau, pokalbių temos. „Rimtai, skaitykite. Tai padeda“, – tvirtina skyrybų advokatas.

Raoulis Felderis taip pat pataria nebijoti turėti savų paslapčių. Advokato nuomone, yra labai daug dalykų, kurių jūsų sutuoktiniui nebūtina žinoti. „Kokia prasmė jam pasakyti, kad prieš 10 metų, kai pradėjote draugauti, bet dar nebuvote tikra dėl savo jausmų, pasibučiavote su kitu vaikinu? Jūs gal ir pasijusite geriau, pasakiusi tiesą, tačiau vyras gali rimtai jumis pradėti abejoti. Juk tai įvyko prieš 10 metų, jūs to gailitės, jūs nebuvote tikra, kad tas vaikinas, su kuriuo ką tik pradėjote draugauti, tikrai bus tas vienintelis. Nusiraminkite, užmirškite ir laimingai gyvenkite toliau su mylimu žmogumi“, – pataria advokatas.

Nors ir pataria turėti nedidelių paslapčių, advokatas yra įsitikinęs, kad visas nuoskaudas būtina išsakyti, o ne laikyti giliai širdyje. „Paprastai kai žmonės viduje pradeda jausti, kad jų santuokoje yra kažkas negerai, jie susilaukia vaikų ar pradeda statyti namą. Tokiu būdu jų mintis kelerius metus bus užvaldę kiti dalykai ir jiems neteks galvoti, ar viskas jų santykiuose yra gerai. Tačiau namas galiausiai bus pastatytas, vaikai paaugs, o nuoskaudos niekur nedings. Išsikalbėkite iš karto“, – pataria advokatas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai