Holivudo žvaigždžių dermatologo paslaptys: ką galima pritaikyti sau?

Reese Whiterspoon, Kim Kardashian, Beyonce / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 09:30
Victoria Beckham, Beyonce, Megan Fox, Kim Kardashian, Simonas Cowellas, Reese Witherspoon, Margot Robbie, Scarlet Johansson – tai ryškiausio kalibro žvaigždės, kurias odos priežiūros klausimais konsultuoja dr. Haroldas Lanceris. Ką tokio ypatingo dermatologas daro, kad Holivudas lenkiasi jam iki pat žemės?

Haroldas Lanceris gyvena įžymybių ir apie aktoriaus karjerą svajojančių žmonių pamėgtame Los Andžele. Dar tiksliau – Beverly Hillse. Į šį dermatologą kreipiasi ir antrosios įžymybių pusės ar net jų treneriai – Holivude visi, kas išgali, nori atrodyti gražiai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kalbama, kad „Lancerio švytėjimą“ žmonių veiduose galima pažinti iš kelių aspektų. Graži, lygi, švytinti veido oda, tolygus įdegis, jokių dėmių ar ryškių porų, jokių odos nusausėjimų ar blizgančios kaktos. Lancerio klientai atrodo 5, 10 ar net 15 metų jaunesni. Ir tokio efekto pasiekiama be jokių plastinių operacijų.

Kaip garsusis dermatologas dirba? Pirmos konsultacijos metu jis tik atidžiai apžiūri ir specialia aparatūra ištiria odą, pasidomi paciento gyvenimo būdu, genetika ir odos priežiūros ypatumais ir neatlieka jokių procedūrų. Tik pažinus odą, galima rasti gydymą.

Kaip žinia, žvaigždės įnoringos, nori greito ir efektyvaus rezultato, tačiau H. anceris nekart pabrėžė, kad duoda žmonėms ne tai, ko jie nori, o ko jiems reikia. Dermatologo rekomendacijos būna griežtos, bet aiškios ir paprastos, na o rezultatus jūs matote iš jo garsiausių klienčių veidų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Maždaug pusei daktaro pacientų, trokštančių puikių rezultatų, užtenka paprastos jiems skirtos odos priežiūros. Kiti gali pasinaudoti cheminio odos valymo, lazerio, odos pakėlimo ir kitomis procedūromis. Tačiau ir prieš jas reikia kelis mėnesius tvarkingai prižiūrėti odą, sveikai maitintis, kad ji būtų kuo sveikesnė ir greičiau užgytų po intervencijų.

Ne visi gali kas savaitę ar dvi pasirodyti klinikoje ir aptarti rezultatų, tad su daktaru ar jo personalu bendrauja per „Skype“ arba atsiunčia savo nuotraukų, kuriose matyti, kaip atrodo oda.

On our way to London for 8 days of press and events. #livewithlancer #londoncalling #getglowing #drlancer

A photo posted by Dr. Harold Lancer (@drlancerrx) on

Dr. Haroldo Lancerio užduotis – sukurti gaivų, tačiau natūralų įspūdį. „Negali atrodyti, kad kas nors buvo daryta, todėl per šešis mėnesius aš pasiekiu tokių pačių rezultatų pasitelkęs vien odos priežiūros priemones“, – pernai vasarį britų „Harper's Bazaar“ pasakojo dermatologas. Ir pridūrė, kad vienos aktorės vadybininkai jį atleistų, jei kam kiltų įtarimų, kad ji susileido botokso. Aktoriai nuolat filmuojasi įvairiose kino juostose ir smarkus ar staigus išvaizdos pasikeitimas sustabdytų filmavimus neribotam laikui.

So proud of my dermatologist Dr. Lancer. I feel younger every time I see him lol #TrueStory

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Nuo miego, vandens suvartojimo ir sporto iki kiekvienos kalorijos – visas žvaigždžių gyvenimas yra apgalvotas. Jos pasiekia rezultatų, nes niekada nepaslysta.

„A lygio žvaigždės turi gražią odą, nes jų darbas – visada puikiai atrodyti. Jos žino ir tai priima, be to, turi visą komandą, kuri rūpinasi, jog žvaigždės darytų viską, kad taip atrodytų. Nuo miego, vandens vartojimo ir sporto iki kiekvienos kalorijos (ir kiekvienos kalorijos šaltinio!) visas jų gyvenimas yra apgalvotas. Žvaigždės pasiekia rezultatų, nes niekada nepaslysta“, – minėtame interviu „Harper's Bazaar“ pasakojo dermatologas.

Keli dr. H. Lancerio patarimai:

* Kiekvieną rytą nuvalykite veidą toniku ar specialiu valikliu, taip pašalinsite makiažo likučius ir susikaupusius nešvarumus. Kaip valiklį galite naudoti ir vaikišką šampūną, nes jis labai švelnus. Pamaitinkite odą jums tinkamu kremu su vitaminais, antioksidantais ir kitais senėjimą stabdančiais elementais.

* Dukart per savaitę prieš valydami veidą švelniai įmasažuokite į odą šveitiklį ir pašalinkite negyvas ląsteles. Dermatologo manymu, šveitimas prieš valant odą geriau atlieka savo darbą, jis siunčia organizmui signalą, kad reikia pagaminti naujų ląstelių. Po visko panaudoję valiklį, nuvalysite tai, ko nepašalino vanduo ir šveitiklis.

* Kad oda švytėtų, patepkite ją ne drėkinamuoju kremu, o keliais lašais aliejaus. Rūpestingai įmasažuokite jį į odą.

* Laikykite odos priežiūros priemones šaldytuve – taip prailginsite galiojimo trukmę.

* Cukrus ir druska – gražios odos priešai: cukrus sendina ir sukelia bėrimų, o druska dehidratuoja odą, todėl reikėtų sumažinti ir vieno, ir kito kiekį savo racione.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai