Holivudo žvaigždutė Lindsay Lohan išvengė kalėjimo, atlikusi 125 val. viešųjų darbų

Lindsay Lohan / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-28 12:10
Nemalonumų persekiojama Holivudo žvaigždutė Lindsay Lohan (28 m.) trečiadienį išvengė kalėjimo, kai prokurorai pripažino, kad ji atliko daugiau negu 100 val. viešųjų darbų, skirtų po to, kai aktorė buvo pripažinta kalta dėl neatsargaus vairavimo.

Anksčiau šį mėnesį teisėjas perspėjo Lindsay Lohan, kad ji gali būti pasiųsta už grotų, jeigu per tris savaites neatliks paskirtos bausmės. Tuo metu ji buvo atlikusi tik apie 9 val. viešųjų darbų, nors jai buvo skirtos 125 valandos.

„Manau, ji sėkmingai įvykdė teismo paskirtą įpareigojimą atlikti viešuosius darbus“, – trečiadienį sakė Santa Monikos prokuroras Terry White'as.

Lindsay Lohan, kuri pastaruoju metu gyveno Londone, atliko paskirtą bausmę viename vaikų bendruomenės centre Niujorke.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Praeitą savaitę aktorė paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“ nuotrauką, kurioje matoma žaidimų kambaryje iš didelių mėlynų blokų pastatyta pilis.

„Mes šiandien tai pastatėme vaikams! Žavu!!!“ – rašė ji.

Lindsay Lohan buvo nuteista 2013 metais atlikti 240 val. viešųjų darbų, kai buvo pripažinta kalta dėl neatsargaus vairavimo ir melavimo policijai po 2012 metais sukelto eismo įvykio Los Andželo priemiestyje Santa Monikoje.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Teismas taip pat įpareigojo aktorę atlikti 90 dienų reabilitaciją dėl priklausomybės nuo narkotikų ir 1,5 metų lankyti psichiatro konsultacijas, atidėjęs dvejiems metams laisvės atėmimo bausmę.

Tačiau vasarį jai buvo skirta dar 125 val. viešųjų darbų, kai teisėjas suabejojo, ar Lindsay Lohan įvykdė pirminio nuosprendžio sąlygas.

Išgarsėjusi dėl savo vaidmenų filmuose „Spąstai tėvams“ („The Parent Trap“), „Keistas penktadienis“ („Freaky Friday“) ir „Naujokė“ („Mean Girls“), Lindsay Lohan ne kartą gydėsi dėl priklausomybės narkotikams ir dažnai patekdavo į teisėsaugos akiratį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai