Holivudo žvaigždės jau švenčia Heloviną: svarbiausia – nebijoti iš savęs pasijuokti

Rita Ora, Cindy Crawford, George'as Clooney ir Scout, Rumer Willis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-30 16:51
Jau visai netrukus, spalio 31-ąją, pasaulį sudrebins viena šiurpiausių metų švenčių – Helovinas. Nors persirengėlių šventė tik rytoj, įžymybės jau visą savaitę dalijasi nuotraukomis iš šventinių vakarėlių. Galbūt idėjų rasite ir jūs?

Pramogų pasaulio žvaigždės nebijo atrodyti juokingai ir stengiasi nustebinti savo įmantriais bei įdomiais kostiumais. Kone garsiausiai šią savaitę nuskambėjo dainininkės Ritos Oros Helovino kostiumas. Mergina įsikūnijo į amerikiečių reperį Post Malone. Panašumas tiesiog stulbinantis!

Rita Ora
Rita Ora

Garsus modelis Kendall Jenner į vieną iš vakarėlių atvyko įsikūnijusi vienu iš komedijos „Ostinas Pauersas – auksinis narys“ veikėjų ir tapo seksualia robote.

View this post on Instagram

should we shag now or shag later baby?

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

O štai aktorius George‘as Clooney nusprendė nesukti galvos dėl kostiumo ir vienam vakarui tapo tiesiog lėktuvo pilotu. Vyrui tereikėjo išsitraukti oficialų kostiumą ir jis iškart tapo vakarėlio pažiba.

 George‘as Clooney / „Scanpix“ nuotr.
George‘as Clooney / „Scanpix“ nuotr.

Vieno didžiausių viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtojai Nicky Hilton Helovino kostiumo ilgai ieškoti nereikėjo. Moteris įsikūnijo...į savo seserį! Ji prisiminė savo sesers 21-ojo gimtadienio įvaizdį ir pasipuošė blizgančia suknele.

Seserys Scout ir Rumer Willis Helovino vakarėliui nusprendė pamiršti moteriškumą ir tapti paprastais provincijos vaikinais.

Scout ir Rumer Willis
Scout ir Rumer Willis
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai