Holivudo žvaigždė Tomas Cruise'as už 59 mln. JAV dolerių parduoda įspūdingą rančą Kolorade

Tomo Cruise'o ranča Kolorade / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-25 20:31
Holivudo žvaigždė Tomas Cruise'as (52 m.) nusprendė parduoti įspūdingą rančą Teljuraido mieste, Kolorado valstijoje – už ją aktorius tikisi gauti net 59 mln. JAV dolerių.

Rančą pardavinėjantis nekilnojamojo turto agentas „Wall Street Journal“ sakė, kad Tomas Cruise'as rančą nutarė parduoti paprasčiausiai dėl to, kad ten retai lankosi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Justinas Bieberis persikėlė gyventi į mažesnę ir pigesnę vilą Beverli Hilse

Pagrindinis rančoje esantis namas, pastatytas autentiškų medžiotojų namelio stiliumi, turi keturis miegamuosius ir šešis vonios kambarius, biblioteką, pramogų kambarį, kuriame ką veikti ras ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Name netrūksta ir židinių, kurie šildo ir sukurią jaukią atmosferą šaltesniais žiemos mėnesiais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Rančos aplinka taip pat labai viliojanti – joje yra privatūs miško takeliai, kuriais vaikštant ar bėgiojant galima pasiekti neįtikėtino grožio vietas, iš kurių atsiveria įspūdinga kalnų panorama. Rančos teritorijoje taip pat įrengta uždara sporto salė bei speciali lauko aikštelė, kuri gali būti transformuojama į krepšinio, teniso ar net ledo ritulio aikštelę. Taip pat šioje rančoje yra ir atskiras svečių namelis su trimis miegamaisiais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

298 akrų pločio rančą aktorius įsigijo maždaug prieš 20 metų, dar būdamas susituokęs su antrąja žmona Nicole Kidman. Būtent šioje rančoje Tomas Cruise'as su trečiąja žmona Katie Holmes leido daugiausia laiko, kai gimė jų dukra Suri. Čia pat vyko ir garsioji žurnalo „Vanity Fair“ fotosesija, kurioje Tomas Cruise'as ir Katie Holmes pasauliui pirmą kartą parodė tuomet pusės metų dukrą Suri.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai