Holivudo žvaigždė Seanas Pennas skiriasi su žmona Leila George: santuoka truko vos metus

Seanas Pennas ir Leila George/ „Vida Press“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-18 19:21
Praėjus vos vieneriems metams nuo vestuvių skirtingais keliais suka aktorius Seanas Pennas (61) ir jo sutuoktinė aktorė Leila George (29). Kaip praneša „Vanity Fair“, skyrybų prašymą teismui pateikė dvigubai jaunesnė Holivudo žvaigždės žmona.

Australų aktorė Leila George, serialo „Įstatymas ir tvarka“ žvaigždės dukra, penktadienį Los Andžele užpildė dokumentus, deklaruojančius jųdviejų su aktoriumi Seanu Pennu skyrybas, pranešė TMZ.

Iki vestuvių 2020-ųjų liepą pora susitikinėjo ketverius metus. Leilos ir Seano vestuvių ceremonija įvyko jų namuose kartu su artimiausiais šeimos nariais. Faktą, kad susituokė, S.Pennas patvirtino dieną po vestuvių, kai davė interviu Sethui Meyersui. Čia jis pripažino, kad organizavo „COVID-19 vestuves“.

„Turiu omenyje, kad per „Zoom“ bendravome su apskrities įgaliotiniu, o mes buvome savo namuose, taip pat mano du vaikai ir jos brolis. Tai padarėme tokiu būdu“, – apie įvykusią civilinę santuoką pasakojo aktorius.

Tiesa, dar iki vestuvių, 2020-ųjų pradžioje, pora kuriam laikui buvo išsiskyrusi. Visgi vėliau, kaip žurnalui „People“ sakė jų artimas draugas, aktorius vėl užkariavo savo mylimosios širdį.

Seanas Pennas ir Leila George / GETTY nuotrauka
Seanas Pennas ir Leila George / GETTY nuotrauka

Anot šaltinio, Seanas suprato padaręs klaidą. Esą kai pajautė, kad galbūt praras Leilą, jis sunkiai dirbo, kad su ja susitaikytų.

Poros draugo duomenimis, aktoriai vėl suartėjo per karantiną, šis laikotarpis jiems padėjo sustiprinti santykius – Leila ir Seanas išsikėlė tikslus bendradarbiauti dėl humanitarinių iniciatyvų, tarkim, kartu steigė testavimo nuo koronaviruso punktus Los Andžele.

„Jie vėl pradėjo susitikinėti per pandemiją, tapo labai artimi ir susižadėjo per ankstyvąjį karantiną“, – komentavo aktorių draugas.

Primename, kad 1985-1989 metais S.Pennas buvo vedęs dainininkę Madonną, o nuo 1996 iki 2010 santuokoje gyveno su Robin Wright.

Naujausi straipsniai