Holivudo žvaigždė Schwarzeneggeris pakeitė Donaldą Trumpą TV šou „Mokinys: garsenybių kalvė“

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Donaldas Trumpas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Kai Donaldas Trumpas vedė televizijos realybės šou „Mokinys: garsenybių kalvė“, žiūrovams į atmintį neišdildomai įsirėžė jo frazė, kurią jis ištardavo iš konkurso iškritusiems dalyviams: „Tu – atleistas“.

Dabar, kai D.Trumpas ruošiasi persikelti į Baltuosius rūmus, jo vietą realybės šou užims naujas vedėjas – Arnoldas Schwarzeneggeris, garsėjantis kita sparnuotąja fraze.

„Su tavimi baigta!“ – ištarė Holivudo žvaigždė ir buvęs Kalifornijos gubernatorius per aštuonioliktojo realybės šou sezono premjerą pirmadienį.

„Pirmoji laida nebuvo lengva. Bet dabar jau žinau tekstą, o įžymybės žino, ko iš jų tikiuosi. Nebijok rizikuoti, atiduok viską“, – parašė buvęs kultūristas socialiniame tinkle „Twitter“, kai buvo parodyta pirmoji „Mokinys: garsenybių kalvė“ naujojo sezono laida.

69 metų buvęs kultūrizmo čempionas ir politikas išgarsėjo devintajame dešimtmetyje, suvaidinęs kiborgą žudiką kino sagoje „Terminatorius“ ir daugybėje kitų veiksmo filmų.

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Prieš daugiau nei tris dešimtmečius JAV pilietybę gavęs austras vėliau iškeitė aktorystę į politiko karjerą ir nuo 2003 iki 2011 metų buvo Kalifornijos gubernatorius.

Pirmojoje televizijos šou „Mokinys: garsenybių kalvė“ dalyje, kuri filmuojama Los Andžele ir kurioje varžosi tokios įžymybės kaip boksininkė Liala Ali, dainininkas Boy George'as, televizijos realybės šou žvaigždė Nicole Polizzi, pravarde Snooki, dalyviai demonstruoja savo verslumą, padėdami surinkti lėšų labdaros iniciatyvoms.

A.Schwarzeneggeris vertina jų pastangas. Nors ir iškeitęs televizijos šou vedėjo vietą į Baltuosius rūmus, D.Trumpas ir toliau yra šio šou vykdantysis prodiuseris ir jo pavardė pasirodo titruose.

Kol kas nežinoma, ar būsimajam valstybės vadovui ir toliau bus mokamas honoraras už kiekvieną šio šou dalį.

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Skaitykite daugiau