Holivudo žvaigždė Sandra Bullock mini 50 metų jubiliejų

Sandra Bullock 2011-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-26 09:50
Šeštadienį, liepos 26-ąją, Holivudo žvaigždei Sandrai Bullock sueina 50 metų.

Sandra Bullock gimė 1964-aisiais Virdžinijos valstijoje amerikiečio karininko ir vokietės operos dainininkės šeimoje. Dvylika pirmųjų savo gyvenimo metų Sandra Bullock gyveno Niurnberge ir su mama keliaudavo po Europą, kol ši gastroliuodavo. Vėliau paauglė išsikraustė gyventi į tėvo gimtąją šalį.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Aktorės karjerą Sandra Bullock pradėjo 1987-aisiais, kai jai buvo 23-eji. Pirmas ryškesnis jos vaidmuo, paveręs ją žvaigžde, buvo itin populiariame 1994-ųjų veiksmo filme „Greitis“, kuris kino teatruose uždirbo 350 mln. JAV dolerių.

Per beveik 30 metų trunkančią karjerą Sandra Bullock yra pelniusi „Oskarą“ kaip geriausia pagrindinė aktorė (2010 m. už filmą „Nematoma pusė“), dar vieną kartą buvo nominuota šiam prestižiniam apdovanojimui (2014 m. už filmą „Gravitacija“). Ji taip pat yra pelniusi „Auksinį gaublį“ ir dar keturi kartus buvo jam nominuota.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Nors karjera Sandrai Bullock kolstosi pavydėtinai, tačiau apie asmeninį gyvenimą to paties pasakyti negalima. Penkerius metus ji buvo ištekėjusi už Jesse Jameso, tačiau santuoka nutrūko, nes jis buvo neištikimas. Dar prieš skyrybas Sandra ir Jesse buvo pradėję juodaodžio berniuko iš Naujojo Orleano įsivaikinimo procesą, jis jų namuose apsigyveno 2010 metų sausį. Tačiau netrukus į dienos šviesą išlindo Jesse nukrypimai į kairę, pora paskelbė apie skyrybas ir galiausiai mažąjį Louisą aktorė įsivaikino kaip vieniša mama.

Žmonės.lt kviečia pažiūrėti galeriją, kurioje – 50-ąjį gimtadienį švenčiančios Sandros Bullock gyvenimo akimirkos:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai