Holivudo žvaigždė Sandra Bullock įsivaikino mergaitę

Sandra Bullock / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-02 11:40
Aktorė Sandra Bullock (51 m.) įsivaikino mergaitę, praneša portalas „Radar Online“.

Ketvirtadienį užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad aktorė Sandra Bullock įsivaikino dar vieną vaiką – šįkart mergaitę. Koks jos vardas bei kokio amžiaus ji yra kol kas nežinoma.

Vienas patikimas šaltinis iš Sandros Bullock aplinkos portalui „Radar Online“ sakė, kad jau baigti visi formalumai ir mergaitė jau gyvena aktorės namuose Los Andžele. Kiti šaltiniai portalui „ET Online“ sakė, kad Sandra Bullock jau rodosi viešumoje su mažyle, tik kol kas paparacai nespėjo jų užfiksuoti.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Taip pat pranešama, kad Sandros Bullock namuose aspigyveno ir jos naujoji meilė – fotografas Bryanas Randallas (49 m.), su kuriuo ji susitikinėja keletą mėnesių.

„Sandra iš pat pradžių Bryanui aiškiai pasakė, kad ji ieško žmogaus, su kuriuo kartu galėtų auginti vaikus“, – sakė šaltinis „Radar Online“.

Pati Sandra Bullock kol kas dar nepatvirtino, kad iš tiesų įsivaikino mergaitę. 

Žmonės.lt primena, kad Sandra Bullock jau augina penkerių metų juodaodį berniuką Louisą, kurį įsivaikino kaip vieniša mama 2010-aisiais.

„Žmonės sako „tavo įsūnis“, o aš juos vis taisau: „Prašau, nesakykite taip. Jis yra mano sūnus!“. Atiduočiau savo gyvybę dėl jo“, – birželį viename interviu sakė aktorė, kuriai nepatinka, kad visuomet pabrėžiama, jog Louisas yra įvaikintas. 

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai