Holivudo žvaigždė Megan Fox susilaukė trečio vaiko

Megan Fox / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-10 07:41
Holivudo aktorė Megan Fox ir jos vyras aktorius Brianas Austinas Greenas susilaukė trečios atžalos.

Kaip praneša garsenybių naujienų portalas „E! News“, aktorė rugpjūčio 4-ąją pagimdė sūnų, kuriam suteikė Journey Riverio Greeno vardą.

30-metė filmų „Transformeriai“ žvaigždė ir jos vyras taip pat augina trimetį Noah, dvejų Bodhi ir 14-metį Kassius, kuris yra Briano Austino Greeno sūnus iš ankstesnės santuokos.

Balandį pasirodę pranešimai apie Megan nėštumą buvo tam tikras netikėtumas, nes manyta, kad ji ir buvęs „Beverli Hilso, 90210“ aktorius skiriasi. Aktorė atvyko į šių metų kino teatrų savininkų suvažiavimą „CinemaCon“ vilkėdama aptemptą trumpą juodą suknelę, išryškinusią padidėjusį pilvuką.

Pernai rugpjūtį Megan Fox buvo pateikusi skyrybų dokumentus po penkerių metų santuokos su Brianu Austinu Greenu. Vis dėlto, kai pasklido žinia apie jos trečiąjį nėštumą, vienas šaltinis sakė „E! News“, kad skyrybos „artimiausiu laiku“ neįvyks.

„Brianas ir Megan ugdė savo asmenybes, o poros santykiai pagerėjo, – tąsyk aiškino šaltinis. – Jie puikiai sutaria. Jie yra geriausi draugai ir labai gerai vienas kitą pažįsta.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Jie žavisi vienas kitu, kokie jie yra tėvai, ir žvelgia į ateitį, laukdami trečiojo vaikelio atėjimo į pasaulį“, – pridūrė šaltinis.

Dabar, kai kūdikis gimė, galima tikėtis, kad tamsiaplaukė gražuolė liks ištikima savo motinystės principams ir artimiausiu laiku neįkels jokių savo vaikelio nuotraukų į socialinius tinklus. Ji taip pat labai riboja laiką, kiek jos vaikai gali spoksoti į ekraną.

„Daugiausiai stengiuosi atriboti vaikus nuo televizijos ir kino, nes manau, kad spoksojimas į ekraną – bet kokį ekraną, ar tai būtų televizija, ar planšetinis kompiuteris „iPad“, ar išmanusis telefonas „iPhone“ – iš tikrųjų kenkia jų smegenų vystymuisi. Taigi stengiuosi pašalinti tai iš jų gyvenimo“, – aktorė sakė „E! News“.

„Ketinu juos atkalbėti nuo dalyvavimo socialiniuose tinkluose, nes manau, kad jie daro didelę žalą vaiko savivertei“, – pridūrė ji.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šeimai gali tekti prisitaikyti ne vien prie naujausio savo nario. Gegužę Megan Fox sakė televizijos laidų vedėjui Jimmy Kimmeliui, kad ji yra užmezgusi bendravimą su savo negimusiu kūdikiu ir jaučia, kad jis norėtų gyventi kur nors kitur.

„Taigi persikelsim į visiškai kitą vietą Los Andžele, nes jaučiu, kad vaikelis nori būti auginamas ten“, – tvirtino ji.

Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas, kuriam dabar 42 metai, susipažino 2004-aisiais. Jiedu susituokė 2010 metais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai