Holivudo žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris paskirtas aplinkosaugos pasiuntiniu

Arnoldas Schwarzeneggeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-22 17:47
Holivudo veteranas Arnoldas Schwarzeneggeris artėjant vėliau šiais metais vyksiančiai svarbiai Jungtinių Tautų konferencijai dėl klimato pokyčių paskirtas aplinkosaugos pasiuntiniu.

Prancūzijos vyriausybė pasirinko atstovu buvusį Kalifornijos gubernatorių, o antradienį jis pasakė kalbą pirmajame ekologinio judėjimo „Conscience For The Climate“ suvažiavime, surengtame prieš vėliau šiais metais Paryžiuje vyksiančią konferenciją.

Arnoldas Schwarzeneggeris kreipėsi į dvasinius lyderius, Nobelio premijos laureatus ir aplinkosaugos ekspertus vaizdo pranešime, ragindamas skubiai imtis veiksmų, sprendžiant ekologines problemas.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Esu vaidinęs daugelyje mokslinės fantastikos filmų ir noriu jums pasakyti: klimato pokyčiai nėra mokslinė fantastika – tai kova realiame pasaulyje. Tai jau dabar daro mums poveikį. Manau, kad mokslas teisus“, – pabrėžė jis.

„Debatai baigti, o dabar laikas imtis veiksmų. Tai svarbiau už bet kokį filmą – tai yra mūsų laikų iššūkis. Ir mums tenka atsakomybė palikti pasaulį geresnį negu radome, bet šiuo metu mes darome žalą ateities kartoms“, – pridūrė aktorius.

Jungtinių Tautų Klimato kaitos konferencija prasidės Prancūzijos sostinėje lapkričio 30 dieną ir truks iki gruodžio 11-osios.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai