Holivudo žvaigždė Anne Hathaway visiškai atsisakė alkoholio: „Man nepatinka tas jausmas“

Anne Hathaway / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-22 18:01
Prieš dvejus metu mama tapusi Holivudo žvaigždė Anne Hathaway (36) neslepia, kad motinystė ją labai pakeitė, todėl, kad ir apie ką kalbėtų, galiausiai vėl grįžta prie mylimo sūnelio Jonathano (2).

Šį kartą moteris užsienio naujienų portalams pasakojo, kad nusprendė visiškai atsisakyti alkoholinių gėrimų. Anne tikina, kad šį sprendimą priėmė dėl savo mažylio. 

„Nustojau vartoti alkoholį praėjusių metų spalį. Ir tai truks tol, kol mano sūnui sueis 18-ka metų,“ – tikino Holivudo žvaigždė.

Anne Hathaway su vyru Adamu Shulmanu ir sūnumi Jonathanu / Vida Press nuotr.
Anne Hathaway su vyru Adamu Shulmanu ir sūnumi Jonathanu / Vida Press nuotr.

Moteris prisipažino, kad priimti šį sprendimą ją paskatino ne tik motinystė.

„Nustojau vartoti alkoholį ir taip elgsiuosi tol, kol sūnus gyvens mano namuose, nes aš visiškai negaliu pakęsti to jausmo, kuris aplanko išgėrus nors vieną taurę, – pasakojo Anne. – Netrukus ateis tas laikas, kai Jonathaną reikės vežioti į mokyklą. Ir aš visai nenoriu, kad nubudus ryte jam turėčiau pasakyti, kad teks vykti autobusu, nes mama šiandien blogai jaučiasi. Man nepatinka alkoholio sukeliamas poveikis“.

Pasak užsienio naujienų portalų, tapusi mama, aktorė perdėliojo visus savo prioritetus ir stengiasi kuo daugiau laiko skirti šeimai.

Anne Hathaway filme „Naujokas“ / Kadras iš filmo
Anne Hathaway filme „Naujokas“ / Kadras iš filmo

„Dievinu savo darbą, kaip ir anksčiau, tačiau jis nebėra mano visatos ašis – noriu kuo greičiau padaryti tai, kas priklauso, ir keliauti namo pas vyrą ir sūnų“, – prisipažino aktorė, 2012-ųjų rugsėjį ištekėjusi už aktoriaus ir verslininko Adamo Shulmano.

Tiesa, ji tikrai nėra viena iš tų pernelyg uolių mamų, kurios įsitikinusios, kad privalo nukreipti savo atžalas tinkamu keliu ir net nurinkti nuo jo akmenis. „Tikrai nemanau, kad tėvai turi stebuklingų galių. Savo vaiko likimui galime daryti įtaką tik iš dalies. Pati nesenai tapau mama, neturiu daug patirties, nesu ekspertė, bet, manau, svarbiausia – pasistengti, kad jis užaugtų padoriu, geru žmogumi: savarankišku, sugebančiu priimti sprendimus. Žinoma, kartais jau dabar pagaunu save galvojančią, kaip kada nors bus įdomu pasikalbėti su sūnumi apie tai, kas jam vaikystėje padarė didžiausią įtaką. Labai tikiuosi, kad tai būsiu aš arba Adamas, o ne auklė, prižiūrėjusi jį tuo metu, kai filmavausi...“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai