Holivudo žvaigždė Angelina Jolie kurs televizijos filmą apie Kambodžos karą

Angelina Jolie / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-25 14:48
Holivudo aktorė ir režisierė Angelina Jolie ruošiasi kurti filmą apie Kambodžos raudonųjų khmerų režimą, kurį pavaizduos karo sukrėsto vaiko akimis, ketvirtadienį pranešė prenumeruojamos filmų peržiūros milžinė „Netflix“.

„Oskaro“ laureatė filmą kurs pagal knygą „Pirmiausiai jie nužudė mano tėvą: mergaitės iš Kambodžos prisiminimai“ (First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers) – sukrečiančią žmogaus teisių aktyvistės Loung Ung autobiografiją, kurioje pasakojama, kaip ji išgyveno valdant kruvinam režimui.

„Buvau smarkiai paveikta Loung knygos“, – „Netflix“ savo pranešime cituoja A.Jolie.

„Ji man padėjo dar labiau suartėti su žmonėmis Kambodžoje, mano sūnaus tėvynėje“, – pridūrė 40-metė žvaigždė, turėdama omenyje savo įvaikintą sūnų Maddoxą. A.Jolie vyras aktorius Bradas Pittas taip pat prisidės prie šio projekto kaip vienas jo prodiuserių.

A.Jolie režisuos šį filmą ir bus jo prodiuserė; ji taip pat parašė scenarijų kartu su Loung Ung. Dar vienu prodiuserių komandos nariu taps iškilus Kambodžos kino režsierius Rithy Panhis, nominuotas „Oskarui“ už 2013 metų filmą „Dingęs paveikslas“ (L'image manquante).

Naujasis filmas bus išleistas „Netflix“ ateinančių metų pabaigoje.

A.Jolie's režisūros debiutu tapo 2011 metų filmas „Kraujo ir medaus žemėje“ (In the Land of Blood and Honey), pasakojantis apie Bosnijos karą. Jos 2014 metų filmas „Nepalaužtas“ (Unbroken) buvo nominuotas trims „Oskarams“.

A.Jolie pelnė „Oskarą“ už geriausios antrojo plano aktorės vaidmenį 1999 metų filme „Mergina su trūkumais“ ( Girl, Interrupted).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai