Holivudo vilkai – aktoriai Vince'as Vaughnas ir Melas Gibsonas tapo korumpuotais pareigūnais

Vince'as Vaughnas ir Melas Gibsonas filme „Velkami per betoną“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-19 09:34
Režisierius S. Craigas Zahleris, kuris 2015 m. nustebino vesterno žanro gerbėjus su itin žiauria kino juosta „Kaulo tomahaukas“, sugrįžta su dar vienu smurto nestokojančiu projektu, kriminaline drama „Velkami per betoną“ (orig. „Dragged Across Concrete“), pasakojančia apie nuo pareigų nušalintus pareigūnus panyrančius į tamsiausius nusikalstamo pasaulio šešėlius.

Naujausioje S. Craigo Zahlerio kruvinoje kelionėje išvysime tikrus Holivudo vilkus – aktorius Melą Gibsoną bei Vince'ą Vaughną. Tiesa, S. Craigas Zahleris ir V. Vaughnas jau yra dirbę kartu, filmuodami kalėjimo dramą „Siaubinga kamera, 99 blokas“, dar vieną žiaurumu išsiskiriančią to paties režisieriaus kino juostą, tačiau sprendžiant iš naujojo filmo anonso, dramą „Velkami per betoną“ bus galima pažiūrėti ir neužsidengiant akių.

Kriminalinė drama „Velkami per betoną“ remiasi chemija tarp M. Gibsono ir V. Vaughno, kruvinų susišaudymų fone. Kaip filmo anonse sako pats Melas Gibsonas: „Metas pradėti vakarėlį“.

„Aš pakviečiau Vince ir pasiūliau jam šį vaidmenį dar nebaigęs filmuoti „Siaubinga kamera, 99 blokas“, ir kai tik paskyriau jį tam vaidmeniui, kuris pagal amžių, dydį ir panašiai turėjo atrodyti kitaip, aš pamaniau, kas jam būtų puikus derinys? Mes susisiekėme su Melu Gibsonu, ir taip gimė toks filmas kaip šis. Kai tik mes turėjome abu šiuos vaikinus, tikrus Holivudo vilkus, atsirado skirtingi finansiniai pasiūlymai, mes paėmėme geriausius ir sukūrėme šį filmą. Šių dviejų aktorių pasirinkimas tikrai palengvino viso filmo kūrimą.“ – sako režisierius S. Craigas Zahleris.

„Aš girdėjau, kad su Melu Gibsonu buvo tikrai gera dirbti iš visų, kas kada nors su juo dirbo. Ir mano pirmasis pokalbis su juo buvo tikrai geras, aš pajutau, kad tai buvo kažkas, kas žinojo ką daro režisierius, tad filmavimo aikštelėje jis pasirodė kaip tikras atlikėjas. Jis atėjo ir atliko puikų darbą.“ – teigia režisierius paklaustas ar nesijaudino dirbti su M. Gibsonu, kurį kino gerbėjai vertina itin skirtingai.

„Vienas iš mano mažiausiai mėgstamų dalykų, susijusių su filmo reklama, buvo tai, kad šis filmas yra pristatomas kaip turintis du pagrindinius aktorius, bet jis turi tris, tiesiog tas trečias nėra toks garsus. Manau, kad Tory Kittlesas yra žvaigždė, kurią atras daugelis kino gerbėjų pažiūrėję būtent šį filmą.“ – teigia S. Craigas Zahleris.

Tory Kittlesas filme „Velkami per betoną“  / Organizatorių nuotr.
Tory Kittlesas filme „Velkami per betoną“ / Organizatorių nuotr.

Režisieriaus prašymu belieka paminėti, jog be pagrindinių trijų aktorių – Melo Gibsono, Vince'o Vaughno ir Tory Kittleso („Tikras detektyvas“) – dramoje „Velkami per betoną“ taip pat vaidina aktoriai Jennifer Carpenter („Emilės Rouz egzorcizmas“), Donas Johnsonas („Ištrūkęs Džango“) ir Michaelis Jai White'as („Tamsos riteris“).

Kriminalinė drama „Velkami per betoną“ kinuose nuo kovo 22 d.

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai